gototopgototop
Про надання виконавчим органам міської ради повноважень у сфері державної реєстрації Друк
Четвер, 06 лютого 2020, 17:11

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

_______ 2020                                   №                                                         м. Жидачів

 

Про надання повноважень виконавчим

органам Жидачівської міської ради у

сфері державної  реєстрації   прав на

нерухоме   майно    та    їх   обтяжень,

юридичних    осіб,    фізичних    осіб –

підприємців та громадських формувань

 

            З метою забезпечення умов та заходів для здійснення у м. Жидачеві державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у відповідності до частини другої статті 6 Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, абзацу сьомого пункту 14 статті 1 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань”, керуючисть статтею 144 Конституції України, статтями 25, 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати виконавчим органам Жидачівської міської ради – суб’єктам державної реєстрації (державним реєстраторам) повноваження:

1.1.   у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

1.2.   у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

  1. 2.Доручити виконавчому комітету Жидачівської міської ради забезпечити виконання повноважень у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у відповідності до вимог діючого законодавства.
  2. 3.Контроль за виконанням цього рішення поклати на постійну комісію з питань законності, взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту і депутатської етики.

 

 

 

 

Додати коментар: