gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Про розроблення ДПТ для зміни цільового призначення земель Друк
Четвер, 21 травня 2020, 12:14

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

__.__.2020                                                           № ___                                               м. Жидачів  

Про надання дозволу на розроблення детального

плану території для зміни цільового призначення

земель у м. Жидачеві на вул. Заводській

 

(ТзОВ „Жидачівське заводоуправління цегельних

           заводів”)

 

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю „Жидачівське заводоуправління цегельних заводів” від 20.05.2020 р. № 30 (вх. № 341 від 20.05.2020 р.) про надання дозволу на виготовлення детального плану території у м. Жидачеві на вул. Заводській для зміни цільового призначення земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості (для розроблення родовища суглинків), беручи до уваги наявність у товариства спеціального дозволу на користування надрами – Західною ділянкою Жидачівського родовища суглинків, виданого відділом з надання надр у користування Управління дозвільної та аукціонної діяльності Державної служби геології та надр України 19.02.2019 р. за реєстраційним номером 4972, зважаючи на необхідність розширення кар’єру для видобування суглинків для виробництва цегли, керуючись статтею 144 Конституції України, Земельним кодексом України, Законом України „Про регулювання містобудівної діяльності”, статтями 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. № 290 „Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Дати дозвіл на розроблення детального плану території у м. Жидачеві на вул. Заводській для зміни цільового призначення земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості (для розроблення родовища суглинків) (надалі – містобудівна документація).
  2. Визначити замовником розроблення містобудівної документації, вказаної у пункті 1 цього рішення, виконавчий комітет Жидачівської міської ради.
  3. Визначити відповідальним за розроблення містобудівної документації, вказаної у пункті 1 цього рішення, товариство з обмеженою відповідальністю „Жидачівське заводоуправління цегельних заводів”.
  4. Товариству з обмеженою відповідальністю „Жидачівське заводоуправління цегельних заводів”:

4.1. забезпечити розроблення у суб’єкта господарювання, який має ліцензію на розроблення детальних планів території, містобудівної документації, вказаної у пункті 1 цього рішення;

4.2. здійснити фінансування робіт з виготовлення містобудівної документації, вказаної у пункті 1 цього рішення, за рахунок власних коштів;

4.3. після розроблення проєкту містобудівної документації, вказаної у пункті 1 цього рішення, для врахування громадських інтересів звернутись у Жидачівську міську раду щодо проведення громадських слухань.

  1. Розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку містобудівну документацію, вказану у пункті 1 цього рішення, з результатами громадського обговорення подати на затвердження Жидачівській міській раді.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та містобудування.

Додати коментар: