gototopgototop
Про розроблення проєкту відведення земельної ділянки на вул. Фабрична, 18-17 Друк
Четвер, 14 листопада 2019, 17:00

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

__.__.2019                                                           № ___                                               м. Жидачів  

 

Про надання дозволу на розроблення проєкту

землеустрою   щодо   відведення   земельної

ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-17

для  передачі її безоплатно у власність для

будівництва індивідуального гаража № 17

 

(Череп К.М.)

 

Розглянувши заяву Череп Катерини Михайлівни від 13.11.2019 р. (вх. № 421 від 13.11.2019 р.) про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-17 для передачі її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування індивідуального гаража № 17, відповідно до детального плану території у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 20.12.2018 р. № 583,  керуючись статтею 144 Конституції України, Земельним кодексом України, Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”, Законом України „Про землеустрій”, Законом України „Про Державний земельний кадастр”, підпунктом 34 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Дати дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0024 га, що розміщена за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Фабрична, 18-17, для передачі її безоплатно у власність для       будівництва індивідуального гаража № 17.
  2. Дати дозвіл Череп Катерині Михайлівні виступити замовником документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 цього рішення, і звернутися до суб’єкта господарювання, який отримав ліцензію на проведення робіт із землеустрою, щодо її виготовлення.
  3. Доручити розробнику документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 цього рішення, подати її до органу виконавчої влади, що реалізує політику у сфері земельних відносин, для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.
  4. Розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку документацію із землеустрою вказану у пункті 1 цього рішення подати на затвердження у Жидачівську міську раду.
  1. 5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та містобудування.

 

 

 

 

Додати коментар: