gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
Про розроблення проєкту відведення земельної ділянки на вул. Шашкевича М., 8 А Друк
Четвер, 07 травня 2020, 14:10

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

__.__.2020                                                   № ___                                               м. Жидачів  

 

Про надання  дозволу на розроблення проєкту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

у м. Жидачеві на вулиці   Шашкевича М., 8 А

для передачі її   в   користування   (оренда)   для

обслуговування     ювелірної майстерні

 

( ФО-П Коханевич Б.Р.)

 

           Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Коханевича Богдана Романовича від 05.05.2020 р. (вх. № 142 від 05.05.2020 р.) щодо надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0055 га, що розміщена у м. Жидачеві на вул. Шашкевича М., 8 А, для передачі її в користування (оренда) для обслуговування ювелірної майстерні, керуючись статтею 144 Конституції України, Земельним кодексом України, законами України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”, „ Про землеустрій”, „Про Державний земельний кадастр”, підпунктом 34 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Дати дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0055 га, що розміщена у м. Жидачеві на вул. Шашкевича М., 8 А, для передачі її в користування (оренда) для обслуговування ювелірної майстерні за рахунок земель житлової та громадської забудови.
  2. Дати дозвіл фізичній особі-підприємцю Коханевичу Богдану Романовичу виступити замовником документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 цього рішення, і звернутися до суб’єкта господарювання, який отримав ліцензію на проведення робіт із землеустрою, щодо її виготовлення.
  3. Доручити розробнику документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 цього рішення, подати її до органу виконавчої влади, що реалізує політику у сфері земельних відносин, для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.
  4. Розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку документацію із землеустрою вказану у пункті 1 цього рішення подати на затвердження у Жидачівську міську раду.
  5. Визнати таким, що втратило чинність рішення Жидачівської міської ради від 24.04.2009 р. № 4022.
  1. 6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та містобудування.

 

 

 

 

Додати коментар: