gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Про розроблення проєкту відведення земельної ділянки на вул. Січових Стрільців, 26 А Друк
П'ятниця, 20 березня 2020, 10:52

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

__.__.2020                                                         № ___                                               м. Жидачів  

 

Про надання  дозволу на розроблення проєкту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

у м. Жидачеві на вулиці Січових Стрільців, 26 А

для передачі її   в   користування   (оренда)   для

обслуговування     нежитлового     приміщення

нотаріальної   контори  

 

(Гивель Г.М.)

 

           Розглянувши заяву Гивель Галини Миколаївни від 19.03.2020 р. (вх. № 115 від 19.03.2020 р.) щодо надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0116 га, що розміщена у м. Жидачеві на вул. Січових Стрільців, 26 А, для передачі її в користування (оренда) для обслуговування нежитлового приміщення нотаріальної контори, керуючись статтею 144 Конституції України, Земельним кодексом України, законами України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”, „ Про землеустрій”, „Про Державний земельний кадастр”, підпунктом 34 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Дати дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0116 га, що розміщена у м. Жидачеві на вул. Січових Стрільців, 26 А, для передачі її в користування (оренда) для обслуговування нежитлового приміщення нотаріальної контори.
  2. Дати дозвіл Гивель Галині Миколаївні виступити замовником документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 цього рішення, і звернутися до суб’єкта господарювання, який отримав ліцензію на проведення робіт із землеустрою, щодо її виготовлення.
  3. Доручити розробнику документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 цього рішення, подати її до органу виконавчої влади, що реалізує політику у сфері земельних відносин, для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.
  4. Розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку документацію із землеустрою вказану у пункті 1 цього рішення подати на затвердження у Жидачівську міську раду.
  1. 5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та містобудування.

 

 

 

 

Додати коментар: