gototopgototop
Про розроблення технічної документації по відновленню меж земельної ділянки на вул.Січових Стрільців Друк
Середа, 12 лютого 2020, 13:07

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

_____________ 2020                                   №                                           м. Жидачів

 

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

меж земельної ділянки у м. Жидачеві на вулиці

Січових   Стрільців,  28 для передачі її    в

користування   (оренда) для   будівництва   і

обслуговування будівель торгівлі  

 

(Микитин О.Б.)

 

           Розглянувши заяву Микитин Оксани Богданівни від 12.02.2020 р. надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки орієнтовною площею 0,0143 га, що розміщена у м. Жидачеві на вул. Січових Стрільців, 28, для передачі її в користування (оренда) для будівництва і обслуговування будівель торгівлі, керуючись статтею 144 Конституції України, Земельним кодексом України, законами України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”, „ Про землеустрій”, „Про Державний земельний кадастр”, підпунктом 34 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Дати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки орієнтовною площею 0,0143 га, що розміщена у м. Жидачеві на вул. Січових Стрільців, 28, для передачі її в користування (оренда)       для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.
  2. Дати дозвіл Микитин Оксані Богданівні виступити замовником документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 цього рішення, і звернутися до суб’єкта господарювання, який отримав ліцензію на проведення робіт із землеустрою, щодо її виготовлення.
  3. Доручити розробнику документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 цього рішення, подати її до органу виконавчої влади, що реалізує політику у сфері земельних відносин, для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.
  4. Розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку документацію із землеустрою вказану у пункті 1 цього рішення подати на затвердження у Жидачівську міську раду.
  5. Визнати таким, що втратило чинність рішення Жидачівської міської ради від 21.11.2019 р. № 757.
  1. 6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та містобудування.

 

 

Додати коментар: