gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою (Швед В.В.) Друк
Понеділок, 13 грудня 2021, 17:02

Про відмову у наданні дозволу на розроблення

проєкту землеустрою щодо відведення земельної

ділянки та проведення  експертної   грошової

оцінки земельної   ділянки у місті Жидачеві на

вулиці Шашкевича М., 12

(Швед В. В.)

 

Розглянувши клопотання громадянина Шведа Володимира Васильовича від 24.11.2021 р. (вх. № 1740 від 24.11.2021 р.) про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, розміщеної у м. Жидачеві на вул. Шашкевича М., 12, з метою її придбання (купівлі) у власність, беручи до уваги частину другу статті 128 Земельного кодексу України (2. Громадяни та юридичні особи, зацікавлені у придбанні земельних ділянок у власність, подають заяву (клопотання) до відповідного органу виконавчої влади або сільської, селищної, міської ради чи державного органу приватизації. У заяві (клопотанні) зазначаються місце розташування земельної ділянки, її цільове призначення, розміри та площа, а також згода на укладення договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки. До заяви (клопотання) додаються: а) документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою (у разі його наявності), та документи, що посвідчують право власності на нерухоме майно (будівлі та споруди), розташоване на цій земельній ділянці (у разі наявності на земельній ділянці; б) копія установчих документів для юридичної особи, а для громадянина - копія документа, що посвідчує особу; г) копія свідоцтва про реєстрацію постійного представництва з правом ведення господарської діяльності на території України - для юридичних осіб, створених та зареєстрованих відповідно до законодавства іноземної держави.), та частину четверту статті 83 Земельного кодексу України  (4. До земель комунальної власності, які не можуть передаватись у приватну власність, належать: а) землі загального користування населених пунктів (майдани, вулиці, проїзди, шляхи, набережні, пляжі, парки, сквери, бульвари, кладовища, місця знешкодження та утилізації відходів тощо), враховуючи те, що заявлена ініціатива не відповідає містобудівній документації за функціональним призначенням, а саме: частина земельної ділянки знаходиться в межах червоної лінії вулиці Шашкевича М. та належить до земель загального користування (вулиці, дороги), керуючись статтею 144 Конституції України, Земельним кодексом України, Законом України „Про регулювання містобудівної діяльності”, підпунктом 34 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. 1.Відмовити громадянину Шведу Володимиру Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться за адресою: Львівська область, м. Жидачів, вулиця Шашкевича, 12, з метою її придбання (купівлі) у власність.
  2. 2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Жидачівської міської ради з питань землекористування та містобудування.

 

 

 

 

 

Додати коментар: