gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Жидачівської МТГ Друк
Вівторок, 02 лютого 2021, 17:12

Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Жидачівської міської територіальної громади

 

На виконання Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та у зв’язку з відсутністю затвердженої Кабінетом Міністрів України нової Методики розрахунку орендної плати, керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.10.2020 року № 483, Примірним договором оренди нерухомого майна, іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження примірних договорів оренди державного майна» № 820 від 12серпня 2020 р., Жидачівська міська рада

ВИРІШИЛА:

          1. Затвердити Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Жидачівської міської територіальної громади (додаток 1).

           2. До затвердження Жидачівською міською радою Методики розрахунку орендної плати, розробленої після затвердження відповідної Методики Кабінетом Міністрів України, застосовувати Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду комунального майна, затверджену рішенням Жидачівської міської ради від 23.05.2012 року № 412 (із змінами та доповненнями), що не суперечать Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та Порядку передачі в оренду державного та комунального майна.

         4. Затвердити Примірний договір оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Жидачева (додаток 2).

       5. Визнати таким, що втратило чинність, Положення про порядок проведення конкурсу на право оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Жидачева, затверджене рішенням Жидачівської міської ради від 21.08.2015 року № 994.

         6. Всі організаційні відносини, пов’язані з реалізацією передачі комунального майна в оренду, делегувати виконавчому комітету Жидачівської міської ради.

         7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та екології.

 

Додати коментар: