gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Про затвердження Програми проведення капітального ремонту будинків на 2018-2019 рр. Друк
Понеділок, 19 лютого 2018, 13:40

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

__.__.2018                                                 № ___                                                     м. Жидачів

Про затвердження Програми проведення

капітального ремонту   будинків,    які

обслуговуються Жидачівським МВУКГ

на 2018 – 2019 роки

            З метою покращення стану будівель міста Жидачева, відповідно до статті 14 Закону України ,,Про основи містобудування”, керуючись статтею 144 Конституції України, підпунктом 22 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити Програму проведення капітального ремонту будинків, які обслуговуються Жидачівським міським виробничим управлінням комунального господарства, на 2018 – 2019 роки (додається).
  2. Здійснювати фінансування Програми за рахунок коштів міського бюджету м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій і з питань житлово-комунального господарства та екології.

ДОДАТОК

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Жидачівської міської

ради від _______ 2018 р. № _____

 

ПРОГРАМА

проведення капітального ремонту будинків, які обслуговуються

Жидачівським міським виробничим управлінням комунального господарства

на 2018 – 2019 роки

 

І. Загальні положення

           Однією з найбільш гострих соціально-економічних проблем на сьогоднішній день в Україні є житлова. Постійне недофінансування запланованих заходів щодо належного утримання та ремонту будинків, які обслуговуються Жидачівським міським виробничим управлінням комунального господарства (надалі – МВУКГ), їх реконструкції і модернізації призвело до неналежного стану житла, крім того – всі житлові будинки потребують проведення робіт для їх утеплення. З причини відсутності фінансування Загальнодержавної програми реформування житлово-комунального господарства з Державного бюджету України та місцевих бюджетів провалена Державна програма капітального ремонту та реконструкції житлових будинків, в тому числі будинків забудови 50-х років ХХ століття, ресурс безпечного використання яких майже повністю вичерпаний.

Аналізуючи стан житлових та нежитлових будинків, які обслуговуються Жидачівським МВУКГ, визначено основні види робіт, виконання яких забезпечує покращення технічного стану житлового фонду :

ü  капітальний ремонт інженерних мереж (каналізація, водопостачання і система елктропостачання);

ü  капітальний ремонт покрівель;

ü  заміна вхідних дверей та віконних блоків в місцях загального користування;

ü  улаштування вимощення;

ü  капітальний ремонт фасадів.

ІІ. Загальна характеристика житлового фонду

На території міста розміщено 140 житлових багатоквартирних будинків, які належать до житлового фонду комунального підприємства, з них 110 будинків триповерхової забудови, 30 будинків – чотири, п’ять поверхів.

Переважна частина житла (майже 55%) збудована до сімдесятих років минулого століття. Внутрішньобудинкові інженерні мережі знаходяться в зношеному стані і потребують капітального ремонту, зокрема система   водопостачання потребує заміни металічних труб на пластикові, 20 % будинків потребують капітального ремонту системи внутрішньобудинкової мережі водовідведення. Будівля Народного дому яка є пам’яткою архітектури місцевого значення потребує заміни системи електропостачання, ремонту даху і фасаду.

Обдертий вигляд фасадів житлових і нежитлових будинків, які обслуговуються Жидачівським МВУКГ, центральної частини міста потребує капітального ремонту (реконструкції) із застосуванням сучасних енергозберігаючих технологій, матеріалів та обладнання. У двох п’ятиповерхових будинках потрібна заміна вікон на сходових клітках.

Ш. Мета програми

Метою Програми є покращення технічного стану будинків, які обслуговуються Жидачівським МВУКГ.

Програмою передбачено забезпечити виконання комплексу робіт та низку першочергових заходів на 2018 – 2019 роки, спрямованих на поліпшення експлуатаційних показників нежитлових та житлових будинків.

ІV. Завдання Програми

            Завданнями Програми є:

ü  проведення своєчасного капітального ремонту житлових та нежитлових будинків, конструктивних елементів та систем, покращення технічного стану житлового фонду;

ü  співфінансування робіт з бюджетів різних рівнів та залучення коштів мешканців на капітальний ремонт будинків, покращення їх експлуатаційних характеристик.

Утримання у належному стані об’єктів житлового та нежитлового фонду міста потребує впровадження комплексних заходів з:

ü  капітального ремонту мереж водопостачання, каналізації, електропостачання;

ü  енергозбереження та підвищення комфортності проживання мешканців міста з метою раціонального використання існуючого ресурсного потенціалу;

ü  покращення техніко-економічних показників житлових та нежитлових будинків;

ü  капітального ремонту фасадів.

В основу Програми закладені пропозиції Жидачівського МВУКГ, виходячи із загальної оцінки ситуації, що склалася на території міста, наявних матеріально-технічних ресурсів, фінансових можливостей.

V. Етапи виконання Програми

Програма розрахована на 2018 – 2019 роки.

VІ. Фінансування та механізми реалізації Програми

Фінансування Програми здійснюватиметься адресно в рамках бюджетних призначень та за рахунок залучених коштів співвласників квартир житлових будинків, установ, організацій, приватних осіб (додаток 1 до Програми).

В результаті впровадження Програми підвищиться якісний рівень житлових та нежитлових будинків, які обслуговуються Жидачівським МВУКГ, а це в свою чергу, створить умови для економії енергоносіїв, покращення рівня комфорту проживання мешканців міста.

VІІ. Очікувані результати

Для громади міста:

ü  покращення стану житлових та нежитлових будинків та забезпечення умов безпечного проживання;

ü  залучення власників квартир житлових та нежитлових приміщень до фінансування загальних витрат на покращення характеристик будинку;

ü  соціальна мобілізація мешканців, виховання відповідальності співвласників житлового будинку;

ü  контроль за якістю проведення ремонтних робіт при співфінансуванні.

Для міської ради:

ü  забезпечення реалізації державної політики щодо регіонального розвитку у сфері житлово-комунального господарства відповідно до Закону України ,,Про приватизацію державного житлового фонду” та Закону України ,,Про основи містобудування”;

ü  поліпшення стану житлових та нежитлових будинків, які обслуговуються Жидачівським МВУКГ;

ü  реалізація принципів сталого розвитку суспільства.

 

 


ДОДАТОК 1

до Програми

ПОТРЕБА

в обсягах фінансування заходів на виконання Програми проведення капітального ремонту будинків, які обслуговуються

Жидачівським міським виробничим управлінням комунального господарства, на 2018 – 2019 роки

 

з/п

 

НАЗВА ЗАХОДУ

 

Всього

 

Міський бюджет

 

Інші кошти

ФІНАНСУВАННЯ ПО РОКАХ (тис. грн)

2018

2019

Міський бюджет

Інші кошти

Міський бюджет

Інші кошти

1.

Заміна внутрішньобудинкової мережі холодного водопостачання, будинків № 23 на вул. Б.Лепкого, №1 на вул. Княжий брід (частково), № 5 А на вул. Я.Мудрого, № 6 на вул. Сковороди

10

5

5

-

-

5

5

2.

Заміна внутрішньобудинкової мережі водовідведення будинків № 4 на вул. Зелена, № 3 на вул. Фабрична, № 8 на вул. Шашкевича

10

5

5

-

-

5

5

3.

Ремонт парапету даху будинків № 10 на вул. Зелена, № 54 на вул. І.Мазепи, № 1 А на вул. Фабрична

10

5

5

-

-

5

5

4.

Капітальний ремонт мережі електропостачання будинку № 8 на вул. Шашкевича

10

5

5

-

-

5

5

5.

Капітальний ремонт  фасаду будинків

350

350

-

250

-

100

-

6.

Капітальний ремонт вікон на сходових клітках будинків № 3 на вул. Кобзарева, № 28 на вул. І.Мазепи.

150

100

50

-

-

100

50

7.

Капітальний ремонт   м’якої покрівлі будинку № 1 на вул. Княжий брід

50

50

-

-

-

50

-

 

ВСЬОГО

 

590

 

520

 

70

 

250

 

-

 

270

 

70


ДОДАТОК 2                                                                                                                                                                                                                       до Програми

 

П А С П О Р Т

Програми проведення капітального ремонту будинків, які обслуговуються

Жидачівським міським виробничим управлінням комунального господарства,

на 2018 – 2019 роки

 

 

1.

Ініціатор розроблення Програми

Жидачівське МВУКГ

2.

Підстава розроблення Програми

Закон України „Про місцеве самоврядування в Україні”

3.

Розробник Програми

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради, Жидачівське МВУКГ

4.

Співрозробники Програми

5.

Відповідальний виконавець

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради

6.

Учасники Програми

Жидачівська міська рада, Жидачівське міське виробниче управління комунального господарства

7.

Термін реалізації Програми

2018 – 2019 роки

8.

 

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

міський бюджет, інші, передбачені законом джерела фінансування

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього,

у тому числі:

590 тис. грн

9.1.

коштів міського бюджету

520 тис. грн

9.2.

коштів інших джерел

70 тис. грн

Додати коментар: