gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Про затвердження редакційного статуту Редакції радіомовлення «Жидачів FM» Друк
Вівторок, 15 грудня 2020, 19:53

Про затвердження редакційного статуту

Редакції радіомовлення «Жидачів FM»,

його директора та створення редакційної ради

 

Відповідно до Законів України «Про телебачення і радіомовлення», «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», враховуючи рішення Жидачівської районної ради від 17.11.2020р. № 567 та рішення Жидачівської міської ради від 24.11.2020 р. № 12 щодо передачі-прийняття із спільної власності територіальних громад Жидачівського району у комунальну власність Жидачівської міської територіальної громади бюджетних установ та майна, керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Жидачівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Засновником Редакції радіомовлення «Жидачів FM» є Жидачівська міська рада.
  2. Затвердити в новій редакції редакційний статут Редакції радіомовлення «Жидачів FM».
  3. Затвердити на посаді директора Редакції радіомовлення «Жидачів FM» Берник-Данилець Ірину Ігорівну та уповноважити її провести державну перереєстрацію установи.
  4. Затвердити Редакційну раду у складі 4 осіб:

Данилець А. З.

Гаврильчук Я. Г.

Берник-Данилець І. І.

Процан І.-В. М.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з гуманітарних питань, з питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення; з питань законності, взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту і депутатської етики.

Додати коментар: