gototopgototop
Про дозвіл на розроблення проекту відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-5 Друк
П'ятниця, 01 лютого 2019, 16:22

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

__.__.2019                                                           № ___                                               м. Жидачів  

 

Про надання дозволу на розроблення проекту

землеустрою   щодо   відведення   земельної

ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-5

для  передачі її безоплатно у власність для

будівництва індивідуального гаража № 5

 

 

(Пісцо С.І.)

 

Розглянувши заяву Пісца Сергія Івановича від 22.01.2019 р. (вх. № 22 від 22.01.2019 р.) про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0025 га у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-5 для передачі її безоплатно у власність для обслуговування індивідуального гаража № 5, відповідно до детального плану території у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 20.12.2018 р. № 583,  керуючись статтею 144 Конституції України, Земельним кодексом України, Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”, Законом України „Про землеустрій”, Законом України „Про Державний земельний кадастр”, підпунктом 34 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0025 га, що розміщена за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Фабрична, 18-5, для передачі її безоплатно у власність для       будівництва індивідуального гаража № 5.
  2. Дати дозвіл Пісцу Сергію Івановичу виступити замовником документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 цього рішення, і звернутися до суб’єкта господарювання, який отримав ліцензію на проведення робіт із землеустрою, щодо її виготовлення.
  3. Доручити розробнику документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 цього рішення, подати її до органу виконавчої влади, що реалізує політику у сфері земельних відносин, для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.
  4. Розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку документацію із землеустрою вказану у пункті 1 цього рішення подати на затвердження у Жидачівську міську раду.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та містобудування.

 

 

Додати коментар: