gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
Про резервування вільних земельних ділянок на території мікрорайону "За переїздом" для учасників АТО

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

____________ 2019                                 №                                                         м. Жидачів            

 

Про резервування вільних земельних ділянок

на території мікрорайону „За переїздом” під

індивідуальне   житлове   будівництво    для

учасників бойових   дій і сім’ям загиблих

військовослужбовців

 

            На виконання рішення Жидачівської міської ради від 18.11.2014 р. № 843 (пункт 6. Зарезервувати земельні ділянки на території мікрорайону садибної забудови „За переїздом” для відведення учасникам антитерористичної операції під індивідуальне житлове будівництво після затвердження містобудівної документації, вказаної у пункті 1 цього рішення, з подальшим визначенням їх кількості та місця розташування.), беручи до уваги детальний план резервної території мікрорайону садибної забудови (індивідуальної житлової забудови) „За переїздом”, затверджений рішенням міської ради від 18.08.2016 р. № 167, беручи до уваги те, що генеральним планом визначено обмежену площу резервних земель під садибну забудову на території міста Жидачева (орієнтовна сумарна площа 32,0 га), зважаючи, що розподілу земельних ділянок на території мікрорайону садибної забудови „За переїздом” передують відповідні підготовчі роботи (польове трасування доріг, очищення території від кущів, чагарників тощо), керуючись статтею 144 Конституції України, Земельним кодексом України, Законом України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, статтями 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Зарезервувати 14 (чотирнадцять) вільних земельних ділянок на території мікрорайону садибної забудови „За переїздом” (ділянки №№ 36, 38, 40, 42 на вулиці 22 січня, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 на вулиці Возницького Б. та №№ 1, 3, 5 на вул. Широкій) для відведення їх під індивідуальне житлове будівництво для учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції у Донецькій та Луганській областях, і сім’ям загиблих військовослужбовців.
  2. Розподіл вказаних у пункті 1 цього рішення вільних земельних ділянок для їх відведення учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, і сім’ям загиблих військовослужбовців під індивідуальне житлове будівництво здійснювати у два етапи, а саме:

-         на першому етапі здійснювати розподіл 8 (восьми) земельних ділянок, зокрема №№ 36, 38, 40, 42 на вулиці 22 січня та №№ 1, 3, 5, 7 на вулиці Возницького Б.;

-         на другому етапі здійснювати розподіл 6 (шести)земельних ділянок, зокрема №№ 2, 4, 6 на вулиці Возницького Б. та №№ 1, 3, 5 на вулиці Широкій.

  1. 3.Виконавчому комітету міської ради здійснювати розподіл вільних земельних ділянок для їх відведення учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції у Донецькій та Луганській областях, і сім’ям загиблих військовослужбовців під індивідуальне житлове будівництво відповідно до Порядку надання земельних ділянок на території м. Жидачева під індивідуальне житлове будівництво учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, і сім’ям загиблих військовослужбовців, затвердженому рішенням Жидачівської міської ради від 17.03.2016 р. № 93, з дотриманням вимог пункту 2 цього рішення.
  2. 4.Розгляд клопотань щодо відведення вільних земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво здійснювати виключно при наявності документа, що підтверджує статус учасника бойових дій, наданого особі у порядку визначеному Кабінетом Міністрів України.
  3. 5.Надавати вільні земельні ділянки на території м. Жидачева під індивідуальне житлове будівництво учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції у Донецькій та Луганській областях, і сім’ям загиблих військовослужбовців – членам територіальної громади міста, мешканцям, зареєстрованим на території м. Жидачева.
  4. 6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань землекористування та містобудування, з гуманітарних питань, з питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення і з питань законності, взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту і депутатської етики.

Додати коментар: