gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
Про розроблення документації із землеустрою земельної ділянки на вул. Сагайдачного, 6 Друк
П'ятниця, 19 липня 2013, 15:26

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

_______________ 2013                                             №                                                                            м. Жидачів

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

у м. Жидачеві на вул. Сагайдачного П., 6 для

передачі безоплатно у спільну сумісну власність

для будівництва і обслуговування жилого будинку,

господарських будівель і споруд

(Євпак О.С., Найда О.М., Найда О.І.)

       Розглянувши заяву Євпак Олени Степанівни, Найди Ольги Миколаївни та Найди Олени Іванівни від 18.07.2013 р. (вх. № 187 від 18.07.2013 р.) щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0740 га у м. Жидачеві на вул. Сагайдачного, 6 для передачі її у власність для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст. 144 Конституції України, Земельним кодексом України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності, Законом України "Про землеустрій", Законом України "Про Державний земельний кадастр", п.п. 34 п.1 ст. 26, ст. 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0745 га, яка знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Сагайдачного, 6, для передачі її безоплатно у спільну сумсну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

2. Дати дозвіл Євпак Олені Степанівні, Найді Ользі Миколаївні та Найді Олені Іванівні виступити замовниками документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 даного рішення, і звернутися до суб'єкта господарювання, який отримав ліцензію на проведення робіт із землеустрою, щодо її виготовлення.

3. Доручити розробнику документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 даного рішення, подати її до органу виконавчої влади, що реалізує політику у сфері земельних відносин, для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.

4. Розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку документацію із землеустрою, вказану у пункті 1 даного рішення, подати на затвердження у Жидачівську міську раду.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та екології (Р.Денис).

Додати коментар: