gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Про розроблення проекту відведення земельної ділянки на вул. Привокзальна, 8 (вул. Винниченка В., 2) Друк
Четвер, 23 травня 2019, 14:42

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

__.__.2019                                               № ___                                         м. Жидачів  

 

Про надання дозволу на розроблення проекту

землеустрою   щодо   відведення   земельної

ділянки у м. Жидачеві на вул. Привокзальна, 8

(вул. Винниченка В., 2)   для   передачі     її

безоплатно у власність для будівництва  та  

обслуговування     житлового     будинку,

господарських будівель і  споруд

 

(Салдан П.Р.)

 

Розглянувши заяву Салдана Петра Романовича від 22.05.2019 р. (вх. № 224 від 22.05.2019 р.) про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0600 га у м. Жидачеві на вул. Привокзальна, 8 (вул. Винниченка В., 2) для передачі її безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), відповідно до детального плану території у м. Жидачеві на вул. Привокзальна, 8 (вул. Винниченка В., 2), затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від __.__.2019 р. № ___,  керуючись статтею 144 Конституції України, Земельним кодексом України, Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”, Законом України „Про землеустрій”, Законом України „Про Державний земельний кадастр”, підпунктом 34 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0600 га, що розміщена за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Привокзальна, 8 (вул. Винниченка В., 2), для передачі її безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  2. Дати дозвіл Салдану Петру Романовичу виступити замовником документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 цього рішення, і звернутися до суб’єкта господарювання, який отримав ліцензію на проведення робіт із землеустрою, щодо її виготовлення.
  3. Доручити розробнику документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 цього рішення, подати її до органу виконавчої влади, що реалізує політику у сфері земельних відносин, для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.
  4. Розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку документацію із землеустрою вказану у пункті 1 цього рішення подати на затвердження у Жидачівську міську раду.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та містобудування.

 

 

 

 

 

Додати коментар: