gototopgototop
Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тиха, 13 Друк
Середа, 04 жовтня 2017, 15:37

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

__.__.2017                                                           № ___                                             м. Жидачів  

                                                                                                        

Про надання дозволу на розроблення проекту

землеустрою щодо   відведення    земельної

ділянки у місті Жидачеві на вулиці Тиха, 13

для  передачі її безоплатно у власність для

будівництва та обслуговування  житлового

будинку, господарських будівель і споруд

 

(Михайлишин Я.Р.)

 

Розглянувши заяву Михайлишина Ярослава Михайловича від 03.10.2017 р. (вх. № 326 від 03.10.2017 р.) про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0840 га у м. Жидачеві на вул. Тиха, 13 для передачі її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, відповідно до детального плану резервної території мікрорайону садибної забудови (індивідуальної житлової забудови) „За лікарнею”, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 24.12.2015 р. № 45, та результатів жеребкування з вибору вільних земельних ділянок для розподілу їх учасникам АТО, що відбулося 3 жовтня 2017 року, керуючись статтею 144 Конституції України, Земельним кодексом України, Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”, Законом України „Про землеустрій”, Законом України „Про Державний земельний кадастр”, підпунктом 34 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

    1. Дати дозвіл на розроблення       проекту землеустрою щодо відведення       земельної ділянки площею 0,0840 га, що розміщена за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Тиха, 13, для передачі її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
    1. Дати дозвіл Михайлишину Ярославу Романовичу виступити замовником документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 цього рішення, і звернутися до суб’єкта господарювання, який отримав ліцензію на проведення робіт із землеустрою, щодо її виготовлення.
    1. Доручити розробнику документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 цього рішення, подати її до органу виконавчої влади, що реалізує політику у сфері земельних відносин, для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.
    1. Розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку документацію із землеустрою вказану у пункті 1 цього рішення подати на затвердження у Жидачівську міську раду.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та містобудування.

Додати коментар: