gototopgototop
Про встановлення ставки туристичного збору на території Жидачівської міської ради на 2019 рік Друк
Вівторок, 29 травня 2018, 12:17

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

____________ 2019                                     №                                                 м. Жидачів

Про встановлення ставки туристичного

збору на території Жидачівської міської

ради на 2019 рік

           

На виконання Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів" від 23.11.2018 р. № 2628-VIII, відповідно до пункту 52 Підрозділу 10. Інші перехідні положення Податкового кодексу України, керуючися статями 10, 268 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини 1 статті 26, пунктами 4, 5 частини 3 статті 50, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Установити на території Жидачівської міської ради ставку туристичного збору за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), визначених пунктом 3 цього рішення, у розмірі 0,25 відсотка - для внутрішнього туризму та 1,0 відсоток - для в'їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.
  2. Базою справляння збору є загальна кількість діб тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), визначених пунктом 3 цього рішення.
  3. Здійснювати справляння збору з тимчасового розміщення у таких місцях проживання (ночівлі)

а) готелі, кемпінги, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, табори для відпочинку, пансіонати та інші заклади готельного типу;

б) житловий будинок, прибудова до житлового будинку, квартира, котедж, кімната, садовий будинок, дачний будинок, будь-які інші об'єкти, що використовуються для тимчасового проживання (ночівлі).

4. Справляння збору здійснюють податкові агенти - юридичні особи, філії, відділення, інші відокремлені підрозділи юридичних осіб згідно Податкового кодексу України, фізичні особи-підприємці, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі), визначених пунктом 3 цього рішення.

5. Доручити виконавчому комітету Жидачівської міської ради визначити перелік податкових агентів справляння збору та оприлюднити інформацію про них на офіційному веб-сайті Жидачівської міської ражди.

6. Оприлюднити це рішення в народному часописі Жидачівщини "Новий час" та на офіційному веб-сайті Жидачівської міської ради.

7. Це рішення набирає чинності з 01.01.2019 року.

8. Визнати таким, що втратило чинність рішення Жидачівської міської ради від 14.06.2018 р. № 508.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій .

Додати коментар: