gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Календар новин

 січ   лютий 2018   бер

нпвсчпс
   1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Julianna Willis Technology
Про затвердження Програми фінансової підтримки міських комунальних підприємств на 2018-2020 рр.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

__.__.2018                                                 № ___                                                     м. Жидачів

Про затвердження Програми фінансової підтримки

міських комунальних підприємств та здійснення

внесків до їх статутних фондів на 2018–2022 роки

            З метою забезпечення стабільності роботи та здійснення господарської діяльності комунальних підприємств міста Жидачева відповідно до положень їх статутів, керуючись статтею 144 Конституції України, підпунктом 22 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. 1.Затвердити Програму фінансової підтримки міських комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних фондів на 2018 – 2022 роки (додається).
  2. 2.Відділу фінансів і бюджету Жидачівської міської ради здійснювати фінансування Програми за рахунок коштів міського бюджету м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік.
  3. 3.Контроль за виконанням Програми фінансової підтримки міських комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних фондів на 2018 – 2022 роки покласти на постійні комісії з питань житлово-комунального господарства та екології і з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій.

                                                                                                                                

 

ДОДАТОК

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Жидачівської міської

ради від ______ 2018 р. № ___

ПРОГРАМА

фінансової підтримки міських комунальних підприємств

та здійснення внесків до їх статутних фондів

на 2018 - 2022 роки

  1. 1.Загальні положення

Програма фінансової підтримки міських комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних фондів на 2018 – 2022 роки (надалі – Програма) розроблена на виконання статті 91 Бюджетного кодексу України, відповідно до законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про житлово-комунальні послуги”, „Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки” та Стратегічного плану економічного розвитку міста Жидачева, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 20.01.2012 р. № 353.

У місті Жидачеві діють три міські комунальні підприємства (надалі – МКП) – міське комунальне підприємство „Жидачівводоканал”, міське комунальне підприємство „Жидачівтеплокомуненерго” та Жидачівське міське виробниче управління комунального господарства. Діючі тарифи на комунальні послуги не повністю забезпечують відшкодування витрат на їх надання, не скорочують розміри заборгованості населення за надані послуги, скорочуються обсяги послуг в натуральних показниках, що надаються комунальними підприємствами, зростає відсоток втрат тепла і питної води.

Все це призвело до того, що комунальним підприємствам не вистачає обігових коштів на придбання матеріалів для виконання робіт по утриманню та оновленню інженерних мереж, по підготовці житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період, для проведення ремонтно-відновлювальних робіт житлового фонду, на придбання необхідних технічних засобів. Потребує оновлення матеріальна база підприємств за рахунок капітальних вкладень.

Зважаючи на те, що суттєве підвищення тарифів на комунальні послуги вкрай негативно вплине на соціальний стан громади міста, враховуючи фінансову ситуацію, в якій знаходяться комунальні підприємства, та необхідність виконання зобов’язань з виплати заробітної плати працівникам, здійснення господарської діяльності відповідно до статутних положень, виникає гостра потреба у наданні міським комунальним підприємствам фінансової підтримки з міського бюджету для забезпечення стабільності в їх роботі та виконання відповідних зобов’язань.

  1. 2.Мета Програми

Мета цієї Програми – забезпечення стабільності роботи комунальних підприємств міста та здійснення господарської діяльності відповідно до положень їх статутів, виконання зобов’язань з виплати заробітної плати працівникам, забезпечення надійності та безпеки експлуатації будівель, споруд й інженерних мереж шляхом фінансової підтримки господарських суб’єктів, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Жидачева.

  1. 3.Обгрунтування шляхів і способів розв’язання проблеми

 

Надання фінансової підтримки комунальним підприємствам буде здійснюватися за двома напрямками, а саме:

-          надання фінансової допомоги на поточні видатки підприємств за рахунок коштів загального фонду міського бюджету;

-          здійснення внесків до статутного фонду комунальних підприємств за рахунок бюджету розвитку міського бюджету як капітальні трансфери підприємств.

При цьому підприємство повинно бути включене у мережу установ та організацій, які отримують кошти з міського бюджету м. Жидачева, і використовувати відділені кошти згідно відповідного рішення про використання бюджетних коштів.

  1. 4.Основні завдання Програми

 

Програмо визначено такі основні завдання, на виконання яких буде надаватися фінансова підтримка:

а) фінансова підтримка на поточні видатки комунальних підприємств;

б) придбання матеріалів для проведення робіт з підготовки житлового фонду комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період;

в) придбання матеріалів для забезпечення надійності та безпечності експлуатації інженерних мереж (трубопроводів, кабелів електропостачання тощо);

г) забезпечення освітлення вулиць міста;

ґ) погашення працівникам заборгованості по виплаті заробітної плати з нарахуваннями;

д) погашення заборгованості по сплаті податків і обов’язкових платежів;

е) виплата матеріального заохочення за особливі заслуги у праці;

є) проведення технічної інвентаризації комунального майна;

ж) повірка побудинкових приладів обліку;

з) придбання малоцінних технічних засобів, інструментів, спецодягу, паперу тощо;

и) подолання наслідків стихії, надзвичайних ситуацій та аварій;

і) при необхідності надання коштів на виконання гарантійних зобов’язань.

Здійснення внесків до статутних фондів комунальних підприємств буде проводитись на такі основні завдання:

а) зміцнення матеріальної бази підприємств;

б) придбання техніки;

в) придбання основних засобів для проведення невідкладних та аварійних робіт, подолання наслідків надзвичайних ситуацій;

г) придбання дороговартісних матеріалів, запчастин для забезпечення господарських потреб підприємств;

ґ) проведення інших видатків, які належать до капітальних витрат.

  1. 5.Організація реалізації Програми та здійснення контролю за її виконанням

Реалізація Програми покладається на виконавчий комітет Жидачівської міської ради у партнерстві з міськими комунальними підприємствами. У випадку необхідності коригування цієї Програми відповідні зміни до неї вносяться рішенням Жидачівської міської ради.

Безпосередній контроль за виконанням завдань програми здійснює відповідний виконавець, а за цільовим та ефективним використанням коштів – постійні комісії з питань житлово-комунального господарства та екології і з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій.

  1. 6.Фінансова забезпеченість Програми

Фінансування Програми та реалізація її заходів здійснюватиметься відповідно до чинного законодавства за рахунок коштів міського бюджету в межах передбачених у бюджеті міста Жидачева на відповідний рік.

Виділення коштів на реалізацію Програми буде здійснюватися щорічно відповідно до розподілу коштів на виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на поточний рік, оскільки заходи Програми фінансової підтримки міських комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних фондів на 2018 – 2022 роки є складовою частиною заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста.

Орієнтовний обсяг фінансування виконання заходів Програми наведений у додатку 2, що є невід’ємною частиною цієї Програми.

  1. 7.Очікувані результати виконання Програми

Виконання Програми дасть можливість забезпечити стабільну роботу та здійснення господарської діяльності міських комунальних підприємств м. Жидачева відповідно до положень їх статутів щодо надання послуг мешканцям міста згідно економічно обґрунтованих тарифів.

 

ДОДАТОК 1

                                                                                 до Програми

 

 

ПАСПОРТ

Програми фінансової підтримки міських комунальних підприємств

та здійснення внесків до їх статутних фондів на 2018 – 2022 роки

 

 

1.

Ініціатор розроблення Програми

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради

2.

Підстава розроблення Програми

стаття 91 Бюджетного кодексу України, Стратегічний план економічного розвитку міста Жидачева, затверджений рішенням Жидачівської міської ради від 20.01.2012 р. № 353

3.

Розробник Програми

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради

4.

Співрозробники Програми

5.

Відповідальний виконавець

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради

6.

Учасники Програми

Міські комунальні підприємства

7.

Термін реалізації Програми

2018 – 2022 роки

7.1.

Етапи виконання Програми

І-й етап 2018 – 2019 роки

ІІ-й етап 2020 – 2022 роки

8.

Перелік бюджетів, які беруть

участь у виконанні Програми

9.

Загальний обсяг фінансових

ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього,

у тому числі:

 

4200 тис. грн

9.1.

коштів міського бюджету

   4200 тис. грн

9.2.

коштів інших джерел

 

 

ДОДАТОК 2

до Програми

 

ПОТРЕБА

в обсягах фінансування заходів на виконання

Програми фінансової підтримки міських комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних фондів на 2018–2022 роки

 

з/п

Напрямки фінансової підтримки

комунальних підприємств

Обсяги фінансування

(тис. грн)

всього

2018

2019

2020

2021

2022

1.

Фінансова підтримка на поточні видатки комунальних підприємств

1.1.

Відшкодування   різниці в тарифах МКП

2200

350

400

450

500

500

2.

Здійснення внесків до статутних фондів комунальних підприємств за рахунок бюджету розвитку міського бюджету як капітальні трансфери підприємств

2.1.

зміцнення матеріальної бази підприємств,

придбання техніки, основних засобів для проведення невідкладних та аварійних робіт, подолання наслідків надзвичайних ситуацій,

придбання дороговартісних матеріалів, запчастин для забезпечення господарських потреб підприємств

2000

-

300

500

600

600

 

РАЗОМ

4200

350

700

950

1100

1100

Додати коментар: