gototopgototop
     Податки і збори на території міста Жидачів на 2017 рік: - єдиний податок (тут); податок на не рухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) ***  Про виконання міського бюджету за 2016 рік (тут) *** Повідомлення про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тут) *** Увага! з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата в місяць - 3200 грн., мінімальний страховий внесок в пенсійний фонд - 704 грн. *** Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) 

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 сер   вересень 2017   жов

нпвсчпс
   1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Julianna Walker Willis Technology
Про затвердження Програми сприяння діяльності управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської області на 2017 рік Друк
Вівторок, 14 березня 2017, 10:09

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

______ 2017                                       №                                                   м. Жидачів  

 

Про затвердження Програми сприяння

діяльності     управління      Державної

казначейської   служби     України    у

Жидачівському   районі    Львівської

області на 2017 рік

Відповідно до статтей 43, 48, 78, 112 Бюджетного кодексу України, які визначають функції органів Державної казначейської служби України, наказу Міністерства фінансів України від 23.08.2012 р. № 938 „Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів”, керуючись підпунктом 22 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму сприяння діяльності управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської області на 2017 рік (додається).
  2. Головному бухгалтеру Жидачівської міської ради здійснювати фінансування Програми, вказаної у пункті 1 цього рішення, за рахунок коштів міського бюджету м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій.

ДОДАТОК

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Жидачівської міської

ради від _________ 2017 р. № ____

1. Загальні положення

Питання прозорості бюджетного процесу, ефективності використання наявних фінансових ресурсів та цільового спрямування бюджетних коштів місцевих бюджетів набувають особливої актуальності в умовах запровадження нових норм бюджетного законодавства, які сприяють більш ефективному їх використанню.

Програма сприяння діяльності управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської області на 2017 рік (далі – Програма) спрямована на реалізацію зазначених завдань.

Зміни в бюджетній політиці, що відбуваються під впливом демократичного механізму прийняття рішень, знайшли своє відображення в законодавчих та нормативних актах. Це сприяло розширенню завдань та функцій органів місцевого самоврядування, підвищенню ролі органів Державної казначейської служби України в реалізації державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів.

Програма розроблена у відповідності до статтей 43, 48, 78, 112 Бюджетного кодексу України, які визначають функції органів Державної казначейської служби України, наказу Міністерства фінансів України від 23.08.2012 р. № 938 „Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів”.

2. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

На виконання вимог Бюджетного кодексу України управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської області здійснює через систему електронних платежів Національного банку України розрахунково - касове обслуговування 107 розпорядників та одержувачів коштів 29 бюджетів; приймає, консолідує та формує звітність про їх виконання. Щоденно до УДКСУ у Жидачівському районі клієнтами бюджетів району подається до 400 платіжних доручень та розпоряджень на виділення бюджетних коштв для поточного фінансування установ, крім того в програмному комплексі «Казна Є», здійснюється реєстрація кошторисів, довідок про зміни, планів використання бюджетних коштів, бюджетних та бюджетних фінансових зобов’язань.

На сьогодні УДКСУ у Жидачівському районі потребує сприяння органів місцевого самоврядування всіх рівнів в частині виділення коштів для покращення матеріально – технічної бази, з метою покращення умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, створення належних умов клієнтам.

3. Мета і основні завдання Програми

Мета Програми – покращення матеріально – технічної бази та умов праці працівників управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської області. Основне завдання Програми – забезпечення ефективного обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, інших клієнтів.

4. Очікувані результати виконання Програми

            Очікуваними результатами виконання Програми є:

-          підвищення якості та оперативності обслуговування бюджетних коштів;

-          забезпечення покращення умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, які обслуговуються управлінням;

-          забезпечення ефективного використання програмних комплексів, застосування новітніх технологій в інформаційній галузі.

5. Фінансове забезпечення Програми

Фінансування завдань для реалізації Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету міста Жидачева у вигляді виділення міжбюджетних трансфертів, за умови вільного залишку бюджетних коштів або перевиконання дохідної частини загального фонду, відповідно до глави 13 Бюджетного кодексу України (додаток 1 до Програми).

6. Виконання Програми

Виконавець Програми – управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської області.


dod-prok-kazna-1
dod-prok-kazna-2


Додати коментар:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити