gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 лют   березень 2019   кві

нпвсчпс
   1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Julianna Walker Willis Technology
Про затвердження Програми виплати винагороди обдарованим учням та педагогам на 2018-2020 рр. Друк
Середа, 11 квітня 2018, 17:53

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

____________ 2018                                             №                                                     м. Жидачів

Про затвердження Програми про призначення

виплати винагороди обдарованим учням  та

педагогічним працівникам на 2018 – 2020 роки


     З метою створення належних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, схильностей та обдаровань, відповідно до законів України „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, керуючись підпунктом 22 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити Програму про призначення виплати       винагороди обдарованим учням та педагогічним працівникам на 2018 – 2020 роки (додається).
  1. 2.Здійснювати фінансування Програми за рахунок коштів міського бюджету м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік.
  2. 3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій і з гуманітарних питань, з питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

ДОДАТОК

       ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Жидачівської міської

ради від 19.04.2018 р. № _____

П Р О Г Р А М А

про призначення виплати винагороди обдарованим учням

та педагогічним працівникам

 

  1. Загальні положення


         Програма призначення виплати винагороди обдарованим учням та педагогічним працівникам (надалі – Програма) розроблена з метою створення належних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, схильностей та обдаровань і забезпечення сприятливих умов для самореалізації творчої особистості у сучасному суспільстві. Програма діє у 2018 – 2020 роках.

 

2. Мета та завдання Програми


2.1. Метою Програми є надання фінансової підтримки обдарованим учням, які стали переможцями ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Інтернет-олімпіад з природничо-математичних дисциплін (далі – олімпіади), переможцям обласних спартакіад школярів з фізичної культури (далі – спартакіади), та за високі досягнення у навчанні (Золота медаль) і досягнення у навчанні (Срібна медаль), переможцям Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка (надалі – конкурсу) й педагогічним працівникам.


2.2. Завданнями Програми є:

2.2.1. фінансова підтримка обдарованим учням через виплату одноразової винагороди відповідно до цієї Програми.

2.2.2. фінансова підтримка обдарованим учням для надання можливостей участі в олімпіадах, спартакіадах, конкурсах, заохочення за досягнення у навчанні тощо відповідно до Положення, що додається до цієї Програми (додаток 1 до Програми).

2.2.3. організація системи заходів з популяризації здобутків обдарованих учнів;

2.2.4. сприяння підвищенню результатів роботи з обдарованими дітьми, соціального статусу обдарованих дітей та їх наставників.

3. Фінансове забезпечення Програми


3.1. Фінансування Програми та реалізація її заходів здійснюватиметься відповідно до чинного законодавства за рахунок коштів міського бюджету у межах передбачених у бюджеті міста Жидачева на відповідний рік та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

  1. 4.Контроль за реалізацією Програми

 

4.1. Контроль за виконанням Програми здійснюють постійні комісії Жидачівської міської ради з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій і з гуманітарних питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

4.2. Громадський контроль за ходом реалізації Програми відповідно до діючого законодавства здійснюється представниками громадських організацій за їх згодою.

  1. 5.Прикінцеві положення

 

5.1. Координація діяльності з виконання Програми покладається на виконавчий комітет Жидачівської міської ради.

5.2. Впродовж терміну виконання Програми рішеннями міської ради можуть вноситися зміни і доповнення до неї.

ДОДАТОК 1

до Програми

 

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про призначення виплати винагороди обдарованим учням

та педагогічним працівникам

 

1. Загальні положення

     Положення про призначення та виплату винагороди Жидачівської міської ради обдарованим учням та педагогічним працівникам (далі – Положення) регламентує порядок призначення та виплати винагороди переможцям ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (далі – олімпіади), переможцям обласних спартакіад школярів з фізичної культури та за високі досягнення у навчанні (Золота медаль) і досягнення у навчанні (Срібна медаль), переможцям Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка та педагогічним працівникам, які їх підготували.

     Виплати для обдарованих учнів та їх педагогів – це фінансова підтримка, що надається з метою заохочення до участі в громадській, науковій діяльності та реалізації соціально-значущих творчих проектів, забезпечення економічних і соціальних гарантій самореалізації особистості.

     Призначення виплати спрямоване на реалізацію права кожної дитини брати участь у науковому, культурному і творчому житті суспільства (стаття 31 Конвенції ООН про права дитини), виховання громадянина України та патріота малої Батьківщини, залучення підростаючого покоління до розкриття свого творчого потенціалу, формування інтелекту, духовності як ефективного засобу соціалізації дітей і підлітків.

     Здійснення виплати винагороди учням здійснюється один раз на рік за підсумками навчального року.

     Виплата винагороди педагогічним працівникам, учні яких здобули призові місця у ІІІ, ІV етапах олімпіад, стали переможцями обласних спартакіад школярів з фізичної культури, переможцями міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка, здійснюється один раз в рік одночасно з виплатою її учням.

     У разі, якщо призер має право на призначення кількох винагород, виплачується одна найбільшого розміру (крім медалей).

 

2. Порядок призначення і виплати винагороди

2.1. Пропозиції щодо виплати винагороди учням та педагогічним працівникам за призові місця в олімпіаді, спартакіаді, переможцям Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка подаються до 01 травня поточного року.  

     Пропозиції щодо виплати винагороди учням за високі досягнення у навчанні (Золота медаль) та досягнення у навчанні (Срібна медаль) подаються до 01 липня поточного року.

     Відділ освіти Жидачівської РДА подає пропозиції щодо здійснення виплат винагороди секретарю Жидачівської міської ради з підтверджуючими документами.

     Винагорода виплачується після видання розпорядження міського голови м. Жидачева на підставі рекомендації комісії. До складу комісії входять голови постійних комісій Жидачівської міської ради, працівники Жидачівської міської ради, представник Жидачівського відділу освіти, директори шкіл (за погодженням).

     Комісія у визначений нею термін, але не пізніше 15 травня, розглянувши подані матеріали, призначає виплату винагороди учням та педагогічним працівникам.

   Винагорода для учнів виплачується за заявою одного з батьків (уповноваженої особи) на особистий розрахунковий рахунок учня (за наявності), або на рахунок одного з батьків (уповноваженої особи) в банківській установі. Для педагогічних працівників – за його особистою заявою на особистий розрахунковий рахунок в банківській установі.

            2.2.1. переможці та призери ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та переможці обласної спартакіади школярів з фізичної культури, ІІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка отримують винагороди в розмірі:

І місце – 800 грн, ІІ місце – 500 грн, ІІІ місце – 300 грн.

            2.2.2. переможці та призери IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, IV етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика та IV етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка отримують винагороду в розмірі:

І місце – 1500 грн, ІІ місце – 1000 грн, ІІІ місце – 800 грн.

2.2.3. медалісти отримують винагороду в розмірі:

Золота медаль – 1000 грн, Срібна медаль – 500 грн.

2.2.4. сума грошової винагороди педагогічним працівникам, які підготували переможців та призерів ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, переможців та призерів обласної спартакіади школярів з фізичної культури та міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка становить 50 відсотків винагороди, призначеної учням.

Додати коментар: