gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Протокол 32-ї сесії Жидачівської міської ради від 23.04.2019 р. Друк
Субота, 11 травня 2019, 11:41

П Р О Т О К О Л № 32

пленарного засідання 32-ї сесії Жидачівської міської ради

сьомого скликання 2015 – 2020 рр. від 23.04.2019 р.

 

Загальний   склад міської ради: 26 депутатів

Присутні на сесії – 18 депутатів і міський голова                                                                       (реєстраційний список додається)  

 

Головуючий на сесії – міський голова В.Левко.

На сесії присутній приватний підприємець П.Посацький, відповідальні працівники апарату Жидачівської міської ради.

Лічильники депутати міської ради М.Микитин, В.Петрінець.

Порядок денний, запропонований відповідно до розпорядження від 11.04.2019 р. № 47 з внесеними доповненнями затверджується одноголосно.

Протокольний запис пленарного засідання   міської ради подано у книзі протоколів пленарних   засідань Жидачівської   міської   ради VІІ скликання 2015 – 2020 рр. (протокол № 32).

Результати поіменного голосування додані до рішень, прийнятих на пленарному засіданні 32-ї сесії міської ради.

           На 32-й сесії розглянуто і прийнято рішення одноголосно або більшістю голосів з наступних питань:

 

1. Про затвердження Програми співпраці з містами-партнерами міста Жидачева на 2019 – 2020 роки

Рішення № 613 додається.

2. Затвердження звіту про виконання бюджету міста Жидачева за І-й квартал 2019 року                    

Рішення № 614 додається.

3. Про внесення змін до показників бюджету міста Жидачева на 2019 рік

Рішення № 615 додається.

4. Про внесення змін до рішень Жидачівської міської ради від 21.01. 2016 р. № 55 та № 63

Рішення № 616 додається.

5. Про надання матеріальної допомоги (Мацук А.В.)

Рішення № 617 додається.

6. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Жидачева ландшафтного заказника місцевого значення „Базиївка”

Рішення № 618 додається.

7. Про затвердження Порядку використання прибутку підприємствами, установами та

організаціями, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Жидачева

Рішення № 619 додається.

8. Про затвердження детального плану території у м. Жидачеві на вул. Вузька, 7 (Гриневський Я.Г.)

Рішення № 620 додається.

9. Про надання дозволу на внесення змін у детальний план території на вулиці Вокзальна, 1 Б в місті Жидачеві (ФО – П Бацик І.С.)

Рішення № 621 додається.

10. Про надання дозволу на розроблення детального плану території у місті Жидачеві на вулиці Бандери С., 4/1 (Корецький М.П., Корецька М.С., Корецький І.М., Корецький В.М.)

Рішення № 622 додається.

11. Про надання дозволу на розроблення комплексної схеми розміщення та архітипу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці у місті Жидачеві на вулиці Галицького Д., 20 (Магеррамова М.Ф.)

Рішення № 623 додається.

12. Про надання дозволу на розроблення комплексної схеми розміщення та архітипу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці у місті Жидачеві на вулиці Я.Мудрого, 29 (КНП „Жидачівська ЦРЛ”)

Рішення № 624 додається.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Сагайдачного П., 5 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Бляхівська М.І.)

Рішення № 625 додається.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Полуботка П., 5 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Брицька С.В.)

Рішення № 626 додається.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Гоголя М., 19 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Нагірний В.Я.)

Рішення № 627 додається.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Пушкіна О., 16 А і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Сивик Н.І.)

Рішення № 628 додається.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Богуна І., 23 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Цимбалюк Р.М.)

Рішення № 629 додається.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Зелена, блок № 3 і передачу її безоплатно у власність для обслуговування індивідуального гаража № 23 (Возний Р.В.)

Рішення № 630 додається.

            19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Промислова з метою зміни цільового призначення (Чорнейко І.М.)

Рішення № 631 додається.

            20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул.Возницького Б., 1 для передачі її безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Мазур І.М.)

Рішення № 632 додається.

21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул.Возницького Б., 2 для передачі її безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Стадник І.Й.)

Рішення № 633 додається.

22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул.Возницького Б., 4 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Стадник Р.І.)

Рішення № 634 додається.

            23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вулиці Вузька, 7 А для передачі її безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Гриневський Я.Г.)

Рішення № 635 додається.

24. Про передачу в користування (оренда) земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Галицького Д., 86 та спонукання до укладення договору оренди землі (ТзОВ „НОВОДІМ»)

Рішення № 636 додається.

25. Про надання згоди на продаж шляхом викупу та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення у місті Жидачеві на   вулиці Будівельників, 16/3 (Адам Р.Є.)

Рішення № 637 додається.

26. Про розгляд заяви щодо надання дозволу на викуп земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Грушевського (ФО – П Посацький П.О.)

Рішення № 638 додається.

27. Про погодження надання гірничого відводу Жидачівського родовища суглинків (ТзОВ „Жидачівське заводоуправління цегельних заводів”)

Рішення № 639 додається.

 

За результатами розгляду і голосування не прийнято запропоновані проекти рішень «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Жидачева, які підлягають приватизації шляхом викупу (Рібун І.В.)» (загальний склад депутатів – 26 і міський голова; результати голосування: «за» – 11, «проти» – 2, «утримались» – 4, «відсутні» – 10) та «Про припинення шляхом розірвання договору оренди землі у м. Жидачеві на вул. Івасюка В., 4 (колишня вул. Матросова, 4) (Кацедан С.Й.)» (загальний склад депутатів – 26 і міський голова; результати голосування: «за» – 13, «проти» – 0, «утримались» – 3, «не голосували» – 1, «відсутні» – 10).

Згідно Регламенту Жидачівської міської ради у випадку, якщо за результатами голосування рішення не прийнято (за задоволення чи відмову у клопотанні проголосувала меншість депутатів від загального складу ради), такі проекти рішень вважаються відхиленими і переносяться на наступну сесію для повторного розгляду.

Результати поіменного голосування додаються.

 

 

Міський голова                                                   Володимир ЛЕВКО

 

 

Протокол вела О.Лешковят

 

 

 

Додати коментар: