gototopgototop
Протокол 34-ї сесії Жидачівської міської ради від 20.06.2019 р. Друк
Четвер, 27 червня 2019, 11:28

П Р О Т О К О Л № 34

пленарного засідання 34-ї сесії Жидачівської міської ради

сьомого скликання 2015 – 2020 рр. від 20.06.2019 р.

 

Загальний   склад міської ради: 26 депутатів

Присутні на сесії – 18 депутатів і міський голова                                                                       (реєстраційний список додається)  

 

Головуючий на сесії – міський голова В.Левко.

На сесії присутні начальник Жидачівського відділення Стрийського відділу Головного управління Національної поліції у Львівській області майор поліції В.Рібун, відповідальні працівники апарату Жидачівської міської ради.

Лічильники депутати міської ради А.Ружак, М.Швед.

Порядок денний, запропонований відповідно до розпорядження від 11.06.2019 р. № 83, з внесеними змінами і доповненнями затверджується одноголосно.

Протокольний запис пленарного засідання   міської ради подано у книзі протоколів пленарних   засідань Жидачівської   міської   ради VІІ скликання 2015 – 2020 рр. (протокол № 34).

Результати поіменного голосування додані до рішень, прийнятих на пленарному засіданні 34-ї сесії міської ради.

           На 34-й сесії розглянуто і прийнято рішення одноголосно або більшістю голосів з наступних питань:

 

1. Інформація Жидачівського відділення Стрийського відділу Головного управління Національної поліції у Львівській області щодо дотримання законності та охорони громадського порядку на території міста Жидачева

Рішення № 641 додається.

2. Про внесення змін у склад постійної комісії з гуманітарних питань, з питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення Жидачівської міської ради VII-го скликання 2015-2020 років

Рішення № 642 додається.

3. Про внесення змін до показників бюджету міста Жидачева на 2019 рік

Рішення № 643 додається.

4. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Жидачівської міської ради на 2020 рік

Рішення № 644 додається.

5. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Жидачівської

міської ради на 2020 рік

Рішення № 645 додається.

            6. Про встановлення розмірів річної суми платежу орендної плати для фізичних та юридичних осіб на території Жидачівської міської ради на 2020 рік

Рішення № 646 додається.

            7. Про встановлення ставки туристичного збору на території Жидачівської міської ради на 2020 рік

Рішення № 647 додається.

            8. Про встановлення ставки транспортного податку на території Жидачівської міської ради на 2020 рік

Рішення № 648 додається.

            9. Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території Жидачівської міської   ради на 2020 рік

Рішення № 649 додається.

            10. Про надання матеріальної допомоги (Возна Н.Р.)

Рішення № 650 додається.

11. Про надання матеріальної допомоги (Котлякова М.С.)

Рішення № 651 додається.

            12. Про надання матеріальної допомоги (Тшнадель Д.Ю.)

Рішення № 652 додається.

            13. Про знесення гаражів у м. Жидачеві на вул. Загіря

Рішення № 653 додається.

            14. Про затвердження Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Рішення № 654 додається.

            15. Про затвердження детального плану території у м. Жидачеві на вул. Привокзальна, 8 (вул. Винниченка В., 2) (Салдан П.Р.)

Рішення № 655 додається.

            16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (змін) меж міста Жидачева

Рішення № 656 додається.

            17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Грушевського М., 38 А з метою продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні)

Рішення № 657 додається.

            18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вулиці Пушкіна О., 38 і передачу її безоплатно у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Баюс Г.О., Мацук А.Б.)

Рішення № 658 додається.

            19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Виговського, 14 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Гера М.Д.)

Рішення № 659 додається.

            20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Полуботка П., 31 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Квасній І.В.)

Рішення № 660 додається.

            21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Рильського М., 5 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Сивак А.І.)

Рішення № 661 додається.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці   Петлюри С., 22 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Сосна Г.В.)

Рішення № 662 додається.

            23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення       меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Зелена, 38 і передачу її у постійне користування для обслуговування водопровідно-каналізаційного господарства – комплексів очисних споруд та споруд питного водопостачання (МКП „Жидачівводоканал”)

Рішення № 663 додається.

 

 

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення       меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Рильського М. і передачу її у постійне користування для обслуговування водопровідно-каналізаційного господарства – комплексів очисних споруд та споруд питного водопостачання (МКП „Жидачівводоканал”)

Рішення № 664 додається.

            25. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на   вул. Зелена, 32 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Малиновський Й.В.)

Рішення № 665 додається.

            26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Привокзальна, 8 (вул. Винниченка В., 2) для передачі її безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Салдан П.Р.)

Рішення № 666 додається.

27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Заводська, 8 для передачі її в постійне користування (МКП „Жидачівводоканал”)

Рішення № 667 додається.

            28. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Гайдамацька, 6 для передачі її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Терлецька Л.Б.)

Рішення № 668 додається.

            29. Про внесення змін та доповнень до діючого договору оренди землі від 30.01.2009 р. № 040945100001 (ТОВ „ТД „ГАЛПІН”)

Рішення № 669 додається.

            30. Про припинення шляхом розірвання договору оренди землі у м. Жидачеві на вул. Івасюка В., 4 (колишня вул. Матросова, 4) (Кацедан С.Й.)

Рішення № 670 додається.

            31. Про погодження надання спеціального дозволу на геологічне вивчення надр – питних підземних вод на території міста Жидачева (МКП „Жидачівводоканал”)

Рішення № 671 додається.

 

За результатами повторного (вдруге) розгляду і голосування включеного в порядок денний сесії проекту рішення „Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Жидачева, які підлягають приватизації шляхом викупу», запропонованого на заяву-клопотання Рібуна І.В. щодо включення в Перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Жидачева, які підлягають приватизації шляхом викупу, прибудованого приміщення колишньої котельні на вул. Грушевського, 33 Б, переобладнаного під приміщення громадського харчування „Кав’ярня” (загальний склад депутатів – 26, «за» проголосували 11 депутатів і міський голова, «проти» - 5, «утримались» - 0, «відсутні» - 10), відповідно до Регламенту Жидачівської міської ради VII скликання 2015-2020 рр. цей проект рішення вважається відхиленими повторно, заяву-клопотання знято з розгляду і вона не підлягає включенню в порядок денний наступних сесій.  

Результати поіменного голосування додаються.

 

Міський голова                                                   Володимир ЛЕВКО

 

 

 

Протокол вела О.Лешковят

Додати коментар: