gototopgototop
Протокол 35-ї сесії Жидачівської міської ради від 23.07.2019 р. Друк
Понеділок, 29 липня 2019, 12:01

П Р О Т О К О Л № 35

пленарного засідання 35-ї сесії Жидачівської міської ради5

сьомого скликання 2015 – 2020 рр. від 23.07.2019 р.

 

Загальний   склад міської ради: 26 депутатів

Присутні на сесії – 17 депутатів і міський голова                                                                       (реєстраційний список додається)  

 

Головуючий на сесії – міський голова В.Левко.

Лічильники депутати міської ради С.Багрій, М.Бричко.

Порядок денний, запропонований відповідно до розпорядження від 10.07.2019 р. № 103, з внесеними змінами і доповненнями затверджується одноголосно.

Протокольний запис пленарного засідання   міської ради подано у книзі протоколів пленарних   засідань Жидачівської   міської   ради VІІ скликання 2015 – 2020 рр. (протокол № 35).

Результати поіменного голосування додані до рішень, прийнятих на пленарному засіданні 35-ї сесії міської ради.

           На 35-й сесії розглянуто і прийнято рішення одноголосно або більшістю голосів з наступних питань:

 

1. Затвердження звіту про виконання бюджету міста Жидачева за I-е півріччя 2019 року

Рішення № 672 додається.

2. Про внесення змін до показників бюджету міста Жидачева на 2019 рік

Рішення № 673 додається.

3. Про внесення змін до рішення Жидачівської міської ради від 20.12.2018 р. № 577

Рішення № 674 додається.

4. Про затвердження Правил благоустрою території міста Жидачева

Рішення № 675 додається.

5. Про затвердження Програми партнерських взаємовідносин Жидачівської міської ради з релігійними організаціями міста Жидачева на 2019-2020 роки

Рішення № 676 додається.

            6. Про продаж права оренди земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Грушевського М., 38 А для будівництва та обслуговування спортивного комплексу та басейну

Рішення № 677 додається.

            7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Федьковича Ю., 6 та передачу її безоплатно у власність для будівництва і   обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Білик Л.М.)

Рішення № 678 додається.

            8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Тиха, 3 та передачу її безоплатно у власність для будівництва і   обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Благий В.В.)

Рішення № 679 додається.

            9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці   Стуса В., 18 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування     житлового будинку, господарських будівель і споруд (Василечко М.В.)

Рішення № 680 додається.

            10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Грушевського М., 56 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і     обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Давидчак Л.Є.)

Рішення № 681 додається.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Чайковського П., 7 А і передачу її безоплатно у власність для будівництва і     обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Кизимишин М.В.)

Рішення № 682 додається.

            12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці     Гоголя М., 14 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування     житлового будинку, господарських будівель і споруд (Малашенко Р.О.)

Рішення № 683 додається.

            13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Чайковського, 29 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування     житлового будинку, господарських будівель і споруд (Матвіїв Н.М.)

Рішення № 684 додається.

            14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці   Героїв Крут, 5 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Німко М.Я.)

Рішення № 685 додається.

            15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Шашкевича, 65 і передачу її безоплатно у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Мартинів О.І., Стасина А.М.)

Рішення № 686 додається.

           

 

Міський голова                                                   Володимир ЛЕВКО

 

 

 

Протокол вела О.Лешковят

Додати коментар: