gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Протокол 36-ї сесії Жидачівської міської ради від 19.09.2019 р. Друк
Вівторок, 24 вересня 2019, 15:52

П Р О Т О К О Л № 36

пленарного засідання 36-ї сесії Жидачівської міської ради5

сьомого скликання 2015 – 2020 рр. від 19.09.2019 р.

 

Загальний   склад міської ради: 26 депутатів

Присутні на сесії – 18 депутатів і міський голова                                                                         (реєстраційний список додається)  

 

Головуючий на сесії – міський голова В.Левко.

Лічильники депутати міської ради Л.Брухаль, В.Гивель.

Порядок денний, запропонований відповідно до розпорядження від 10.09.2019 р. № 134, з внесеними змінами і доповненнями затверджується одноголосно.

Протокольний запис пленарного засідання   міської ради подано у книзі протоколів пленарних   засідань Жидачівської   міської   ради VІІ скликання 2015 – 2020 рр. (протокол № 36).

Результати поіменного голосування додані до рішень, прийнятих на пленарному засіданні 36-ї сесії міської ради.

           На 36-й сесії розглянуто і прийнято рішення одноголосно або більшістю голосів з наступних питань:

 

1. . Про внесення змін до показників бюджету міста Жидачева на 2019 рік

Рішення № 687 додається.

2. Про надання матеріальної допомоги (Логінова Ю.Т.)

Рішення № 688 додається.

3. Про затвердження плану діяльності Жидачівської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік

Рішення № 689 додається.

4. Про затвердження детального плану території у м. Жидачеві на вул. Грушевського М., 39 (Козак Х.М., Козак Р.М.)

Рішення № 690 додається.

5. Про резервування вільних земельних ділянок у м. Жидачеві на території мікрорайону „За лікарнею” під індивідуальне житлове будівництво для учасників бойових   дій, які брали участь в антитерористичній операції (ІV-й етап)

Рішення № 691 додається.

            6. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Коротка, 8 та передачу її безоплатно у власність для будівництва і   обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Влащук М.М.)

Рішення № 692 додається.

            7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Коновальця Є., 13 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Гнатів В.І.)

Рішення № 693 додається.

            8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Мазепи І., 73 і передачу її безоплатно у спільну часткову власність для будівництва та   обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Лінник А.К., Лінник О.О., Лінник Н.О.)

Рішення № 694 додається.

            9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Будівельників, 16/5 (колишня вул. Будівельників,16), припинення шляхом розірвання договору оренди землі, вилучення та передачу в оренду земельних ділянок для виробничих потреб (Нагірняк С.Б., Ханик А.А.)

Рішення № 695 додається.

            10. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Гайдамацька, 6 для передачі її безоплатно у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Терлецька Л.Б.)

Рішення № 696 додається.

11. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Мазепи І., 14 для передачі її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Чмелик Н. Є.)

Рішення № 697 додається.

            12. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Будівельників, 6 для передачі її в користування (оренда) (ПрАТ „Львівобленерго”)

Рішення № 698 додається.

            13. Про поновлення договору оренди землі у м. Жидачеві на вул. Шкільна, 6 В
(ФО – П Мисько Р.О.)

Рішення № 699 додається.

            14. Про внесення змін та доповнень до діючого договору оренди землі (ТзОВ „Родина”)

Рішення № 700 додається.

           

За результатами розгляду і голосування не прийнято запропонований проєкт рішення «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Жидачева, які підлягають приватизації шляхом викупу (Рібун І.В.)» (загальний склад депутатів – 26 і міський голова; результати голосування: «за» – 11 і міський голова, «проти» – 4, «утримались» – 3, «відсутні» – 8).

Згідно Регламенту Жидачівської міської ради у випадку, якщо за результатами голосування рішення не прийнято (за задоволення чи відмову у клопотанні проголосувала меншість депутатів від загального складу ради), такі проекти рішень вважаються відхиленими і переносяться на наступну сесію для повторного розгляду.

Результат поіменного голосування додається.

 

           

 

Міський голова                                                    Володимир ЛЕВКО

 

 

 

Протокол вела О.Лешковят

Додати коментар: