gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Протокол 37-ї сесії Жидачівської міської ради від 21.11.2019 р. Друк
П'ятниця, 29 листопада 2019, 18:06

П Р О Т О К О Л № 37

пленарного засідання 37-ї сесії Жидачівської міської ради

сьомого скликання 2015 – 2020 рр. від 21.11.2019 р.

 

Загальний   склад міської ради: 26 депутатів

Присутні на сесії – 21 депутат і міський голова                                                                         (реєстраційний список додається)  

 

Головуючий на сесії – міський голова В.Левко.

Лічильники депутати міської ради В.Гуменчук, Г.Данилейко.

Порядок денний, запропонований відповідно до розпорядження від 11.11.2019 р. № 156, з внесеними змінами і доповненнями затверджується одноголосно.

Протокольний запис пленарного засідання   міської ради подано у книзі протоколів пленарних   засідань Жидачівської   міської   ради VІІ скликання 2015 – 2020 рр. (протокол № 37).

Результати поіменного голосування додані до рішень, прийнятих на пленарному засіданні 37-ї сесії міської ради.

           На 37-й сесії розглянуто і прийнято рішення одноголосно або більшістю голосів з наступних питань:

 

1. Затвердження звіту про виконання бюджету міста Жидачева за 9-ть місяців 2019 року

Рішення № 701 додається.

2. Про внесення змін до показників бюджету міста Жидачева на 2019 рік

Рішення № 702 додається.

3. Про затвердження структури та загальної чисельності аппарату Жидачівської міської ради

Рішення № 703 додається.

4. Про внесення змін до рішення Жидачівської міської ради від 20.12.2018 р. № 577

Рішення № 704 додається.

5. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Жидачева на 2020 рік та основних напрямків розвитку міста на 2021 – 2022 роки

Рішення № 705 додається.

            6. Про надання матеріальної допомоги (Вербовська І.М.)

Рішення № 706 додається.

            7. Про надання матеріальної допомоги (Петрінець В.Й.)

Рішення № 707 додається.

            8. Про затвердження Порядку подання та розгляду заяв про включення об’єктів права         комунальної власності територіальної громади м. Жидачева до переліку об’єктів, що   підлягають приватизації

Рішення № 708 додається.

            9. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Жидачева, що підлягають приватизації

Рішення № 709 додається.

            10. Про затвердження детального плану території у м. Жидачеві на вул. Вокзальна, 1 Б (ФО – П Бацик І.С.)

Рішення № 710 додається.

11. Про затвердження детального плану території в м. Жидачеві на вул. Бандери С., 4/1 (Корецький М.П., Корецька М.С., Корецький І.М., Корецький В.М.)

Рішення № 711 додається.

            12. Про затвердження детального плану території в м. Жидачеві на вул. Міцкевича А., 9 (ТзОВ „Дар”)

Рішення № 712 додається.

            13. Про надання дозволу на розроблення комплексної схеми розміщення та архітипу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельній   ділянці у місті Жидачеві на вулиці Кобзарева, 5 В (ФО – П Андрущакевич О.Є.)

Рішення № 713 додається.

            14. Про надання дозволу на розроблення комплексної схеми розміщення та архітипу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці у місті Жидачеві на вулиці Шашкевича М., 23 (Жидачівська районна спілка споживчих товариств)

Рішення № 714 додається.

            15. Про внесення доповнення до рішення Жидачівської міської ради від 19.09.2019 р.

№ 690 (Козак Х.М., Козак Р.М.)

Рішення № 715 додається.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Виговського І., 25 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Крушевська Н.І.)

Рішення № 716 додається.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Опришківська, 15 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Масляник Г.О.)

Рішення № 717 додається.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Шептицького А., 10 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Михайлець І.І.)

Рішення № 718 додається.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) місті Жидачеві на вулиці   Мазепи І., 14 А і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Пасічник Р.М.)

Рішення № 719 додається.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Виговського І., 33 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Пономаренко Л.І.)

Рішення № 720 додається.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Партицького О., 5 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Салій І.Є.)

Рішення № 721 додається.

22. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Мазепи І. та передачу її безоплатно у власність для ведення індивідуального садівництва (Возна Л.М.)

Рішення № 722 додається.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Зелена і передачу її безоплатно у власність для обслуговування індивідуального гаража № 36, блок 3 (Іваник Я.Д.)

Рішення № 723 додається.

24. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Грушевського М., 39 А з метою її продажу у власність на земельних торгах 

Рішення № 724 додається.

25. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Запречистська, 15 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Гивель П.А.)

Рішення № 725 додається.

26. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Запречистська, 17 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Майкут П.Й.)

Рішення № 726 додається.

27. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Тиха, 6 для передачі її безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Полєська Л.А.)

Рішення № 727 додається.

28. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Гайдамацька, 4 для передачі її безоплатно у   спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Павлик С.В., Павлик В.А., Никитюк М.А., Крамар Н.В.)

Рішення № 728 додається.

29. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Мазепи І., 14 А для передачі її безоплатно у     власність для індивідуального садівництва (Пасічник Р.М.)

Рішення № 729 додається.

30. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-7 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва індивідуального гаража № 7 (Баранкевич В.М.)

Рішення № 730 додається.

31. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-8 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва індивідуального гаража № 8 (Візняк І.М.)

Рішення № 731 додається.

32. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-22 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва індивідуального гаража № 22 (Гришик В.В.)

Рішення № 732 додається.

33. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-2 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва індивідуального гаража № 2 (Дударенко М.І.)

Рішення № 733 додається.

34. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-1 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва індивідуального гаража № 1 (Кузишин О.Л.)

Рішення № 734 додається.

35. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-15 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва індивідуального гаража № 15 (Лопушинський О.А.)

Рішення № 735 додається.

36. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-12 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва індивідуального гаража № 12 (Марусов О.С.)

Рішення № 736 додається.

37. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-3 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва індивідуального гаража № 3 (Мельник Т.Р.)

Рішення № 737 додається.

38. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-19 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва індивідуального гаража № 19 (Муцей М.І.)

Рішення № 738 додається.

39. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-9 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва індивідуального гаража № 9 (Наконечний З.Г.)

Рішення № 739 додається.

40. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-21 для передачі її безоплатно у власність для будівництва індивідуального гаража № 21 (Олійник О.Я.)

Рішення № 740 додається.

41. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-11 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва індивідуального гаража № 11 (Пакіж С.П.)

Рішення № 741 додається.

42. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-20 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва індивідуального гаража № 20 (Пітула О.В.)

Рішення № 742 додається.

43. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-4 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва індивідуального гаража № 4 (Русин І.Б.)

Рішення № 743 додається.

44. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-16 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва індивідуального гаража № 16 (Смірнов О.В.)

Рішення № 744 додається.

45. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-25 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва індивідуального гаража № 25 (Цвик Р.Б.)

Рішення № 745 додається.

46. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-24 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва індивідуального гаража № 24 (Цюба Р.І.)

Рішення № 746 додається.

47. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-17 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва індивідуального гаража № 17 (Череп К.М.)

Рішення № 747 додається.

48. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-18 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва індивідуального гаража № 18 (Яворський М.І.)

Рішення № 748 додається.

49. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-14 для передачі її безоплатно у   власність для будівництва індивідуального гаража № 14 (Яремків Н.Л.)

Рішення № 749 додається.

50. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Зелена, для передачі її безоплатно у власність для   будівництва індивідуального гаража № 2 А блок 4 (Яковець М.Ф.)

Рішення № 750 додається.

51. Про поновлення договору оренди землі у м. Жидачеві на вул. Міцкевича, 9 (ФО – П Фаринюк О.М.)

Рішення № 751 додається.

52. Про поновлення договору оренди землі у м. Жидачеві на вул. Промислова (ФО – П Чорнейко І.М.)

Рішення № 752 додається.

               53. Про поновлення договору оренди землі у м. Жидачеві   на   вул. Шкільна, 7 (ПП „Край”)

Рішення № 753 додається.

               54. Про поновлення договору оренди землі у м. Жидачеві на вул. Чисті озера, 1 для 
обслуговування господарських будівель (ТзОВ „Стариця”)

Рішення № 754 додається.

               55. Про поновлення договору оренди землі у м. Жидачеві на вул. Чисті озера, 1 для   ведення підсобного сільського господарства (ТзОВ „Стариця”)

Рішення № 755 додається.

56. Про передачу в користування (оренда) земельної ділянки у місті Жидачеві на вул. Будівельників, 16/5 А для виробничих потреб (Петришин Р.М.)

Рішення № 756 додається.

57. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Січових Стрільців, 28 для передачі її в користування (оренда) для будівництва і обслуговування будівель торгівлі (Микитин О.Б.)

Рішення № 757 додається.

58. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Міцкевича А., 9-Б для передачі її в користування (оренда) (ТзОВ „Дар”)

Рішення № 758 додається.

59. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Міцкевича А., 9-Д для передачі її в користування (оренда) (ТзОВ „Дар”)

Рішення № 759 додається.

60. Про припинення шляхом розірвання договору оренди землі у м. Жидачеві на вул. Січових Стрільців-Каштанова (ТзОВ „Родина” )

Рішення № 760 додається.

 

           

 

Міський голова                                                   Володимир ЛЕВКО

 

 

 

 

 

Протокол вела О.Лешковят

Додати коментар: