gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Протокол 40-ї сесії Жидачівської міської ради від 20.03.2020 р. Друк
Середа, 25 березня 2020, 17:34

П Р О Т О К О Л № 40

пленарного засідання 40-ї сесії Жидачівської міської ради

сьомого скликання 2015 – 2020 рр. від 20.03.2020 р.

 

Загальний   склад міської ради: 26 депутатів

Присутні на сесії – 15 депутатів і міський голова                                                                       (реєстраційний список додається)  

 

Головуючий на сесії – міський голова В.Левко.

Лічильники депутати міської ради О.Мальцева, Я.Олійник.

Порядок денний, запропонований відповідно до розпорядження міського голови від 11.03.2020 р. № 39, з внесеними змінами і доповненнями затверджується одноголосно.

Протокольний запис пленарного засідання   міської ради подано у книзі протоколів пленарних   засідань Жидачівської   міської   ради VІІ скликання 2015 – 2020 рр. (протокол № 40).

Результати поіменного голосування додані до рішень, прийнятих на пленарному засіданні 40-ї сесії міської ради.

        На 40-й сесії розглянуто і прийнято рішення одноголосно або більшістю голосів з наступних питань:

 

1. Про внесення змін до показників бюджету міста Жидачева на 2020 рік    

Рішення № 811 додається.

2. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для зміни функціонального призначення житлового приміщення у м. Жидачеві на вул. Шашкевича М., буд. 16, кв. 1 на нежитлове приміщення під розміщення магазину    (Фурикевич М.Л.)

Рішення № 812 додається.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Сагайдачного П., 32 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і     обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Гаврильчук Р.Г.)

Рішення № 813 додається.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Зелена, 22 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Кравець Г.Б.)

Рішення № 814 додається.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Франка І., 11 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Мелешко Н.М.)

Рішення № 815 додається.

         6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Деревʼянка, 45 і передачу її безоплатно у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Ковалець Є.П., Бовкіт М.І.)

Рішення № 816 додається.

         7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Січових Стрільців, 28 і передачу її в користування (оренда) для обслуговування приміщення магазину (Микитин О.Б.)

Рішення № 817 додається.

         8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Зелена і передачу її безоплатно у власність для обслуговування індивідуального гаража № 41 а, блок 2 (Василевський Л.І.)

Рішення № 818 додається.

         9. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Вузька, 7 А та передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Гриневський Я.Г.)

Рішення № 819 додається.

         10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду у м. Жидачеві на вул. Будівельників, 5 та передачу її в користування (оренда) (ТзОВ „Шляхбудсервіс - Д”)

Рішення № 820 додається.

11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду у м. Жидачеві на вул. Залізнична, 5 та передачу її в користування (оренда) (ТзОВ „Шляхбудсервіс - Д”)

Рішення № 821 додається.

         12. Про передачу в користування (оренда) земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Залізнична, 11 для обслуговування адмінбудинку та гаражу (ТзОВ „Роксолана”)

Рішення № 822 додається.

         13. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Січових Стрільців, 26 А для передачі її в   користування (оренда) для обслуговування нежитлового приміщення нотаріальної   контори (Гивель Г.М.)

Рішення № 823 додається.

14. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Грушевського М., 33 А для передачі її   безоплатно у власність для будівництва індивідуального гаража № 34 (Насібов Е.А.)

Рішення № 824 додається.

15. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення     земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 18-11 для передачі її безоплатно у власність для будівництва індивідуального гаража № 11 (Пакіж Н.М.)

Рішення № 825 додається.  

 

За результатами повторного (вдруге) розгляду і голосування включеного в порядок денний сесії проєкту рішення „Про надання дозволу на приватизацію способом викупу нежитлового приміщення у м. Жидачеві на вул. Грушевського, 33 Б” (загальний склад депутатів – 26, «за» проголосували 10 депутатів і міський голова, «проти» - 2, «утримались» - 3, «відсутні» - 11), відповідно до Регламенту Жидачівської міської ради VII скликання 2015-2020 рр. цей проєкт рішення вважається відхиленими повторно і не підлягає включенню в порядок денний наступних сесій.  

Результати поіменного голосування додаються.

 

 

        

Міський голова                                                   Володимир ЛЕВКО

 

 

  

Протокол вела О.Лешковят

Додати коментар: