gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Протокол 42-ї сесії Жидачівської міської ради від 09.07.2020.р. Друк
Четвер, 23 липня 2020, 14:53

П Р О Т О К О Л № 42

пленарного засідання 42-ї сесії Жидачівської міської ради

сьомого скликання 2015 – 2020 рр. від 09.07.2020 р.

 

Загальний   склад міської ради: 26 депутатів

Присутні на сесії – 19 депутатів і міський голова                                                                       (реєстраційний список додається)  

 

Головуючий на сесії – міський голова В.Левко.

Лічильники депутати міської ради Я.Олійник, А.Ружак.

На сесії присутні начальник Жидачівського відділення Стрийського відділу Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Андрій Дикий, учасники АТО/ООС Тарас Стефанів, Володимир Байтала, мешканець м. Жидачева Орест Гаврильчук, заявник Ігор Симоні, відповідальні працівники апарату Жидачівської міської ради.

            Порядок денний, запропонований відповідно до розпорядження міського голови від 30.06.2020 р. № 109 затверджується одноголосно.

Протокольний запис пленарного засідання   міської ради подано у книзі протоколів пленарних   засідань Жидачівської   міської   ради VІІ скликання 2015 – 2020 рр. (протокол № 42).

Результати поіменного голосування додані до рішень, прийнятих на пленарному засіданні 42-ї сесії міської ради.

           На 42-й сесії розглянуто і прийнято рішення одноголосно або більшістю голосів з наступних питань:

 

1. Затвердження звіту про виконання бюджету міста Жидачева за I-ше півріччя 2020 року

Рішення № 830 додається.

2. Інформація Жидачівського відділення Стрийського відділу Головного управління Національної поліції у Львівській області щодо дотримання законності та охорони громадського порядку на території міста Жидачева

Рішення № 831 додається.

3. Про затвердження Програми забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території м. Жидачева на 2020 рік  

Рішення № 832 додається.

4. Про внесення змін до показників бюджету міста Жидачева на 2020 рік

Рішення № 833 додається.

5. Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 4 (Акер Я.В., Федорів В.М.)

Рішення № 834 додається.

6. Про звернення до ПАТ «Жидачівський ЦПК» щодо надання згоди на поділ   земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 4

Рішення № 835 додається.

            7. Про внесення змін до рішення Жидачівської міської ради від 05.12.2019 р. № 763

Рішення № 836 додається.

            8. Про встановлення ставки транспортного податку на території Жидачівської міської ради

Рішення № 837 додається.

            9. Про встановлення ставки туристичного збору на території Жидачівської міської ради

Рішення № 838 додається.

            10. Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території Жидачівської міської   ради

Рішення № 839 додається.

            11. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне   від земельної ділянки, на території Жидачівської міської ради

Рішення № 840 додається.

            12. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Жидачівської міської ради

Рішення № 841 додається.

            13. Про встановлення розмірів річної суми платежу орендної плати для фізичних та юридичних осіб на території Жидачівської міської ради

Рішення № 842 додається.

            14. Про надання матеріальної допомоги (Бойчук З.І.)

Рішення № 843 додається.

            15. Про надання матеріальної допомоги (Галій Р.П.)

Рішення № 844 додається.

            16. Про надання матеріальної допомоги (Сливка М.М.)

Рішення № 845 додається.

17. Про надання матеріальної допомоги (Чеховська Н.М.)

Рішення № 846 додається.

            18. Про затвердження Регламенту відділу – центру надання адміністративних послуг Жидачівської міської ради

Рішення № 847 додається.

            19. Про внесення змін у Перелік адміністративних послуг, які надаються через   відділ – центр надання адміністративних послуг Жидачівської міської ради

Рішення № 848 додається.

            20. Про надання дозволу на приватизацію способом викупу нежитлового приміщення у м. Жидачеві на вул. Грушевського М., 33 Б

Рішення № 849 додається.

            21. Про надання дозволу на розроблення комплексної схеми розміщення та архітипу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці у м. Жидачеві на вул. Грушевського М., 54 (Боросюк О.Г.)

Рішення № 850 додається.

            22. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для зміни функціонального призначення житлового приміщення у м. Жидачеві на вул. Шашкевича М., буд. 99, кв. 13 на нежитлове приміщення під розміщення магазину (Симоні І.З.)

Рішення № 851 додається.

            23. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для зміни цільового призначення земель у м. Жидачеві на вул. Заводській (ТзОВ «Жидачівське заводоуправління цегельних заводів»)

Рішення № 852 додається.

            24. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Тиха, 2 та передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Гивель І.П.)

Рішення № 853 додається.

            25. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Озерна, 19 та передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Ковбуз А.П.)

Рішення № 854 додається.

            26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Озерна, 21 та передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Колодій Н.А.) Рішення № 855 додається.

            27. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Коротка, 5 та передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Федоров О.Г.)

Рішення № 856 додається.

            28. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Затишна, 8 та передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Байтала М.І.)

Рішення № 857 додається.

            29. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Затишна, 10 та передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Цяпко М.М.)

Рішення № 858 додається.

            30. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Заводська, 8 і передачу її у постійне користування для обслуговування   міського водопровідно – каналізаційного господарства (МКП „Жидачівводоканал”)

Рішення № 859 додається.

            31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Деревʼянка, 29 і передачу її безоплатно у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Брухаль Л.М., Милінська І.І.)

Рішення № 860 додається.

            32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Чорновола В., 47 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Гебра О.О.)

Рішення № 861 додається.

            33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Грюнвальдська, 56 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Дембіцька І.І.)

Рішення № 862 додається.

            34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. 22 Січня, 4 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Калапач М.В.)

Рішення № 863 додається.

            35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Лепкого Б., 3 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Петрінець В.В.)

Рішення № 864 додається.

            36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Шептицького А., 20 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Петрушка Л.В.)

Рішення № 865 додається.

            37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Полуботка П., 1 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Цимбалюк О.Є.)

Рішення № 866 додається.

            38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Зелена і передачу її безоплатно у власність для будівництва індивідуального гаража № 32, блок 4 (Іваник В.Я.)

Рішення № 867 додається.

            39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Зелена і передачу її безоплатно у власність для обслуговування індивідуального гаража № 38, блок 1 (Труш І.П.)

Рішення № 868 додається.

            40. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Зелена для передачі її безоплатно у власність для будівництва індивідуального гаража № 2 блок 3 (Сабадашка Я.В.)

Рішення № 869 додається.

            41. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Деревʼянка для передачі її безоплатно у власність     для ведення індивідуального садівництва (Брухаль Л.М.)

Рішення № 870 додається.

      42. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на   вул. Шашкевича М., 55 для передачі її безоплатно у спільну часткову власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Николин О.Л., Голубовський Б.К.)

Рішення № 871 додається.

        43. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Шашкевича М., 8 А для передачі її в користування   (оренда) для обслуговування ювелірної майстерні ( ФО-П Коханевич Б.Р.)

Рішення № 872 додається.

       44. Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою   щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві для передачі її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Білик М.С.)

Рішення № 873 додається.

       45. Про внесення змін у рішення Жидачівської міської ради від 19.09.2019 р. № 696 (Терлецька Л.Б., Голодівський В.Т, Голодівський Я.М., Голодівський Т.Я.)

Рішення № 874 додається.

         46. Інформація про роботу міського будинку культури «Папірник»

Рішення № 875 додається.

 

За результатами розгляду і голосування включених в порядок денний сесії проєктів рішень «Про надання згоди на продаж шляхом викупу та проведення експертної грошової   оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення у м. Жидачеві на вул. Галицького Д., 86 (ПП «Торгівельно-Логістичний Центр»)» (загальний склад депутатів – 26, «за» проголосували 10 депутатів і міський голова, «проти» - 2, «утримались» - 4, «відсутні» - 11) та «Про припинення використання природного газу на котельнях міського комунального підприємства «Жидачівтеплокомуненерго» (загальний склад депутатів – 26, «за» проголосували 12 депутатів і міський голова, «проти» - 0, «утримались» - 2, «відсутні» - 12), відповідно до Регламенту Жидачівської міської ради VII скликання 2015-2020 рр. ці проєкти рішень вважаються відхиленими і підлягають повторному розгляду на черговій сесії міської ради.  

Результати поіменного голосування додаються.

 

 

 

Міський голова                                                   Володимир ЛЕВКО

Протокол вела О.Лешков’ят


 

 

Додати коментар: