gototopgototop
Протокол 43-ї сесії Жидачівської міської ради від 08.10.2020 р. Друк
Четвер, 15 жовтня 2020, 16:42

П Р О Т О К О Л № 43

пленарного засідання 43-ї сесії Жидачівської міської ради

сьомого скликання 2015 – 2020 рр. від 08.10.2020 р.

 

Загальний   склад міської ради: 26 депутатів

Присутні на сесії – 20 депутатів і міський голова                                                                       (реєстраційний список додається)  

 

Головуючий на сесії – міський голова В.Левко.

Лічильники депутати міської ради О.Хомин. І.Чорнейко.

На сесії присутні відповідальні працівники апарату Жидачівської міської ради.

            Порядок денний, запропонований відповідно до розпорядження міського голови від 25.09.2020 р. № 155 затверджується одноголосно.

Протокольний запис пленарного засідання   міської ради подано у книзі протоколів пленарних   засідань Жидачівської   міської   ради VІІ скликання 2015 – 2020 рр. (протокол № 43).

Результати поіменного голосування додані до рішень, прийнятих на пленарному засіданні 43-ї сесії міської ради.

           На 43-й сесії розглянуто і прийнято рішення одноголосно або більшістю голосів з наступних питань:

 

1. Затвердження звіту про виконання бюджету міста Жидачева за 9-ть місяців 2020 року

Рішення № 876 додається.

2. Про внесення змін до показників бюджету міста Жидачева на 2020 рік

Рішення № 877 додається.

3. Про організацію роботи щодо надання послуг з вивезення побутових відходів на території Жидачівської міської ради

Рішення № 878 додається.

4. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Заньковецької М., 20 (колишня вулиця З. Космодемʼянської, 20) для будівництва жилого будинку (садибного типу), господарських будівель і споруд (Возна Л.В.)

Рішення № 879 додається.

5. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для зміни цільового призначення земельних ділянок у місті Жидачеві на вулиці Грушевського М, 66 (Гергерт Н.С.)

Рішення № 880 додається.

6. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для зміни функціонального призначення житлового приміщення у м. Жидачеві на вул. Грушевського М., буд. 41, кв. 2 на нежитлове приміщення під розміщення офісного та торгового приміщення (Микита С.С.)

Рішення № 881 додається.

            7. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Гайдамацька, 18 (Поверляк Р.П.)

Рішення № 882 додається.

            8. Про надання дозволу на розроблення детального плану території у місті   Жидачеві на вулиці Енергетична, 3 для обслуговування незавершеної будівництвом будівлі промислового призначення (складські приміщення) (Татумир Н.Я.)

Рішення № 883 додається.

            9. Про надання дозволу на розроблення детального плану території у місті Жидачеві на вулиці Шашкевича М., 12 (Швед Л.В.)

Рішення № 884 додається.

            10. Про надання дозволу на розроблення комплексної схеми розміщення та архітипу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці у місті Жидачеві на вулиці Грушевського М., 66 (Гергерт Н.С.)

Рішення № 885 додається.

            11. Про надання дозволу на розроблення комплексної схеми розміщення та архітипу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці у місті Жидачеві на вулиці Грушевського М., 64 (Дубик М.Є.)

Рішення № 886 додається.

            12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та   обʼєднання земельних ділянок комунальної власності на території м. Жидачів

Рішення № 887 додається.

            13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Запречистська, 15 та передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Гивель П.А.)

Рішення № 888 додається.

            14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Возницького Б., 1 та передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Мазур І.М.)

Рішення № 889 додається.

            15. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Запречистська, 17 та передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Майкут П.Й.)

Рішення № 890 додається.

            16. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду у місті Жидачеві на вул. Міцкевича А., 9 Б та передачу її в користування (оренда) (ТзОВ „Дар”)

Рішення № 891 додається.

17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду у місті Жидачеві на вул. Міцкевича А., 9 Д та передачу її в користування (оренда) (ТзОВ „Дар”)

Рішення № 892 додається.

            18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Полуботка П., 4 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Бобик М.Є.)

Рішення № 893 додається.

            19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Чубинського П., 7 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Бойчук Л.І.)

Рішення № 894 додається.

            20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Полуботка П., 30 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Голомей У.В.)

Рішення № 895 додається.

            21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Партицького, 10 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Ільків О.Р.)

Рішення № 896 додається.

            22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Пушкіна О., 17 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Ленцик І.Ю.)

Рішення № 897 додається.

            23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Виговського І., 36 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Пиріг О.А.)

Рішення № 898 додається.

            24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Грушевського М., 43 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Стадник О.І.)

Рішення № 899 додається.

            25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Довбуша О., 24 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Янклевич Я.Є.)

Рішення № 900 додається.

            26. Про продовження терміну оренди земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Вокзальна, 1 Б (ФО – П Бацик І.С.)

Рішення № 901 додається.

            27. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Садова, 5 для передачі її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Старак П.В.)

Рішення № 902 додається.

            28. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Шашкевича М., 67 для передачі її безоплатно у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Щур М.В., Трач В.Д.)

Рішення № 903 додається.

            29. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Загірʼя для передачі її безоплатно у власність для будівництва індивідуального гаража № 15 (Благий В.М.)

Рішення № 904 додається.

            30. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Бандери С., 15 А для передачі її в користування (оренда) (ПрАТ „Львівобленерго”)

Рішення № 905 додається.

            31. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Вокзальна, 8 А для передачі її в користування (оренда) (ПрАТ „Львівобленерго”)

Рішення № 906 додається.

            32. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Героїв Крут, 13 для передачі її в користування (оренда) (ПрАТ „Львівобленерго”)

Рішення № 907 додається.

            33. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Грушевського М., 39 А для передачі її в користування (оренда) (ПрАТ „Львівобленерго”)

Рішення № 908 додається.

            34. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Зелена, 6 А для передачі її в користування (оренда) (ПрАТ „Львівобленерго”)

Рішення № 909 додається.

            35. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Клубна, 5 А для передачі її в користування (оренда) (ПрАТ „Львівобленерго”)

Рішення № 910 додається.

            36. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Кобзарева, 3 А для передачі її в користування (оренда) (ПрАТ „Львівобленерго”)

Рішення № 911 додається.

            37. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Лепкого Б., 4 А для передачі її в користування (оренда) (ПрАТ „Львівобленерго”)

Рішення № 912 додається.

            38. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Стефаника В., 2 А для передачі її в користування (оренда) (ПрАТ „Львівобленерго”)

Рішення № 913 додається.

            39. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Фабрична, 1 Б для передачі її в користування (оренда) (ПрАТ „Львівобленерго”)

Рішення № 914 додається.

            40. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Франка І., 23 А для передачі її в користування (оренда) (ПрАТ „Львівобленерго”)

Рішення № 915 додається.

            41. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Шашкевича М., 4 Б для передачі її в користування (оренда) (ПрАТ „Львівобленерго”)

Рішення № 916 додається.

            42. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Шкільна, 8 А для передачі її в користування (оренда) (ПрАТ „Львівобленерго”)

Рішення № 917 додається.

            43. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у місті Жидачеві на вулиці Шкільна, 11 А передачі її в користування (оренда) (ПрАТ „Львівобленерго”)

Рішення № 918 додається.

            44. Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Заньковецької М., 20 для передачі її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Білик М.С.)

Рішення № 919 додається.

            45. Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Заньковецької М., для передачі її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування     житлового будинку, господарських будівель і споруд (Білик М.С.)

Рішення № 920 додається.

            46. Про внесення змін у рішення Жидачівської міської ради від 20.03.2020 р. № 823 (Гивель Г.М.)

Рішення № 921 додається.

 

За результатами повторного (вдруге) розгляду і голосування включеного в порядок денний сесії проєкту рішення «Про надання згоди на продаж шляхом викупу та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення у м. Жидачеві на вул. Галицького Д., 86 (ПП «Торгівельно-Логістичний Центр»)» (загальний склад депутатів – 26, «за» проголосували 12 депутатів і міський голова, «проти» - 2, «утримались» - 4, «відсутні» - 8), відповідно до Регламенту Жидачівської міської ради VII скликання 2015-2020 рр. цей проєкт рішення вважається відхиленим повторно, заяву-клопотання знято з розгляду і вона не підлягає включенню в порядок денний наступних сесій.  

Результати поіменного голосування додаються.

 

 

Міський голова                                                   Володимир ЛЕВКО

 

 

 

Протокол вела О.Лешков’ят

Додати коментар: