gototopgototop
    Місцеві податки і збори на території м.Жидачева на 2018 рік: - єдиний податок (тут); - податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) *** Податки і збори на території міста Жидачів на 2017 рік: - єдиний податок (тут); податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) ***  Повідомлення про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тут) *** Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) 

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 лис   грудень 2017   січ

нпвсчпс
   1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Julianna Walker Willis Technology
№ 270 Про встановлення транспортного податку на території міста Жидачева на 2017 рік Друк
П'ятниця, 17 березня 2017, 15:35

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

13 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.03.2017                                                          № 270                                                м. Жидачів

Про встановлення транспортного податку

на території міста Жидачева на 2017 рік

            На виконання Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році” від 20.12.2016 р. № 1791-VIII, керуючись Прикінцевими та перехідними положеннями цього закону, статями 10, 267 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини 1 статті 26, пунктами 4, 5 частини 3 статті 50, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити на території міста Жидачева транспортний податок (далі – податок).
 2. Встановити на 2017 рік ставку податку з розрахунку на календарний рік у розмірі000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до Податкового кодексу України.
 3. Затвердити Положення про порядок справляння транспортного податку на території міста Жидачева (додається).
 4. Транспортний податок, встановлений на території м. Жидачева на 2017 рік, вступає в дію з 01.01.2017 року.
 5. Доручити секретарю Жидачівської міської ради:

5.1.   забезпечити в 5-денний строк оприлюднення цього рішення в інформаційному бюлетені Жидачівської міської ради „Удеч сьогодні” та на офіційному сайті Жидачівської міської ради;

5.2.   повідомити в 5-денний строк Жидачівське відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області про прийняте рішення.

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій.

  Міський голова                                                               В.Левко

  ДОДАТОК

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО

  рішення Жидачівської міської

  ради від 16.03.2017 р. № 270

  ПОЛОЖЕННЯ

  про порядок справляння транспортного податку на території міста Жидачева

   

  1. Загальні положення

  1.1. Транспортний податок – це місцевий податок, що входить в стурктуру податку на майно, зарахування якого відповідно до Бюджетного кодексу України здійснюється до міського бюджету міста Жидачева.

  1.2. Транспортний податок на території міста Жидачева встановлюється відповідно до Податкового кодексу України та Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.

  2. Платники податку

  2.1. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до Податкового кодексу є об’єктами оподаткування.

   

  3. Об’єкт оподаткування

  3.1. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

  Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику економічного розвитку, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, виходячи з марки, моделі, року випуску, типу двигуна, об’єму циліндрів двигуна, типу коробки переключення передач, пробігу легкового автомобіля, та розміщується на його офіційному веб-сайті.

   

  4. База оподаткування

  4.1. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до Податкового кодексу.

  5. Ставка податку

  5.1. Ставка податку встановлюється рішенням Жидачівської міської ради у відповідності до Податкового кодексу України.

  6. Податковий період

  6.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

  7. Порядок обчислення та сплати податку

  7.1. Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.

  7.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).

  Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцем реєстрації об’єктів оподаткування, що перебувають у власності таких нерезидентів.

  7.3. Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому Податковим кодексом, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

  7.4. У разі спливу п’ятирічного віку легкового автомобіля протягом звітного року податок сплачується за період з 1 січня цього року до початку місяця, наступного за місяцем, в якому вік такого автомобіля досяг (досягне) п’яти років.

  7.5. Фізичні особи - платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації для проведення звірки даних щодо:

  а) об’єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку;

  б) розміру ставки податку;

  в) нарахованої суми податку.

  У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів (зокрема документів, що підтверджують право власності на об’єкт оподаткування, перехід права власності на об’єкт оподаткування, документів, що впливають на середньоринкову вартість легкового автомобіля), контролюючий орган за місцем реєстрації платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

  Фізичні особи - нерезиденти у порядку, визначеному цим пунктом, звертаються за проведенням звірки даних до контролюючих органів за місцем реєстрації об’єктів оподаткування.

  8. Порядок сплати податку

  8.1. Податок з об’єкту оподаткування, зареєстрованого у місті Жидачеві, зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

  9. Строки сплати податку

  9.1. Транспортний податок сплачується:

  а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

  б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації";

  10. Відповідальність за порушення податкового законодавства та контроль податкових органів

   

   

  10.1. Платники податку та їх посадові особи несуть відповідальність за правильність обчислення, своєчасність та повноту сплати сум транспортного податку

              Секретар міської ради                                             О.Лешков’ят

  rezylt-16-03-4

  Додати коментар:

   

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити