gototopgototop
    Місцеві податки і збори на території м.Жидачева на 2018 рік: - єдиний податок (тут); - податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) *** Податки і збори на території міста Жидачів на 2017 рік: - єдиний податок (тут); податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) ***  Повідомлення про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тут) *** Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) 

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 лис   грудень 2017   січ

нпвсчпс
   1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Julianna Walker Willis Technology
№ 271 Про встановлення туристичного збору на території міста Жидачева на 2017 рік Друк
П'ятниця, 17 березня 2017, 15:36

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

13 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.03.2017                                                           № 271                                              м. Жидачів

Про встановлення туристичного збору

на території міста Жидачева на 2017 рік

            На виконання повноважень щодо встановлення місцевих податків і зборів та Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році” від 20.12.2016 р. № 1791-VIII, керуючись Прикінцевими та перехідними положеннями цього закону, статями 10, 268 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини 1 статті 26, пунктами 4, 5 частини 3 статті 50, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити на території міста Жидачева туристичний збір.
 2. Встановити на 2017 рік ставку туристичного збору у розмірі 1 відсоток до бази справляння збору, визначеної Податковим кодексом України.
 3. Визначити податковими агентами, які здійснюють справляння туристичного збору на території міста Жидачева, адміністрації готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та інших закладів готельного типу.
 4. Затвердити Положення про порядок справляння туристичного збору на території міста Жидачева (додається).
 5. Туристичний збір, встановлений на території м. Жидачева на 2017 рік, вступає в дію з 01.01.2017 року.
 6. Доручити секретарю Жидачівської міської ради:

6.1.   забезпечити в 5-денний строк оприлюднення цього рішення в інформаційному бюлетені Жидачівської міської ради „Удеч сьогодні” та на офіційному сайті Жидачівської міської ради;

6.2.   повідомити в 5-денний строк Жидачівське відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області про прийняте рішення.

7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій.

  Міський голова                                                                В.Левко

  ДОДАТОК

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО

  рішення Жидачівської міської

  ради від 16.03.2017 р. № 271

   

   

  ПОЛОЖЕННЯ

  про порядок справляння туристичного збору на території міста Жидачева

   

  1. Загальні положення

  1.1. Туристичний збір – це місцевий збір, кошти від якого відповідно до Бюджетного кодексу України зараховуються до міського бюджету міста Жидачева.

  1.2. Туристичний збір (далі – збір) на території міста Жидачева встановлюється відповідно до Податкового кодексу України та Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.

  2. Платники збору

   

  2.1. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію міста Жидачева, на якій діє рішення Жидачівської міської ради про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

  2.2. Платниками збору не можуть бути особи, які:

  а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у місті Жидачеві, радою якого встановлено такий збір;

  б) особи, які прибули у відрядження;

  в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);

  г) ветерани війни;

  ґ) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

  д) особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих закладів, що мають ліцензію на медичну практику та акредитацію центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я;

  е) діти віком до 18 років;

  є) дитячі лікувально-профілактичні, фізкультурно-оздоровчі та санаторно-курортні заклади.

   

  3. Ставка збору

   

  3.1. Ставка встановлюється рішенням Жидачівської міської ради у розмірі від 0,5 до 1 відсотка до бази справляння збору, визначеної Податковим кодексом України.

   

  4. База справляння збору

   

  4.1. Базою справляння є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в місцях, визначених податковими агентами, за вирахуванням податку на додану вартість.

  4.2. До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в’їзд (віз), обов’язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов’язані з правилами в’їзду.

   

  5. Податкові агенти

   

  5.1. Податкові агенти, які здійснюють справляння туристичного збору визначаються рішенням міської ради.

   

  6. Особливості справляння збору

   

  6.1. Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.

   

  7. Порядок сплати збору

   

  7.1. Сума туристичного збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк.

  7.2. Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору у контролюючому органі за місцезнаходженням підрозділу.

  7.3. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

   

  8. Відповідальність за порушення податкового законодавства

   

  8.1. Податкові агенти та їх посадові особи несуть відповідальність за правильність обчислення, своєчасність і повноту сплати туристичного збору.

  Секретар міської ради                                               О.Лешков’ят

  rezylt-16-03-5

  Додати коментар:

   

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити