gototopgototop
     Податки і збори на території міста Жидачів на 2017 рік: - єдиний податок (тут); податок на не рухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) ***  Про виконання міського бюджету за 2016 рік (тут) *** Повідомлення про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тут) *** Увага! з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата в місяць - 3200 грн., мінімальний страховий внесок в пенсійний фонд - 704 грн. *** Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) 

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 вер   жовтень 2017   лис

нпвсчпс
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Julianna Willis Technology
№ 312 Про затвердження Положення про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за кошти державного та/або місцевих бюджетів у системі електронних державних закупівель ProZorro Друк
Понеділок, 08 травня 2017, 10:52

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

14 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

04.05.2017                                                       № 312                                                   м. Жидачів  

 

Про     затвердження     Положення     про

здійснення     закупівель     товарів,     робіт

і послуг   Жидачівською   міською   радою,    

міськими комунальними підприємствами,

установами   та   організаціями   за   кошти

державного  та/або   місцевих бюджетів   у

системі електронних державних закупівель

ProZorro

 

Розглянувши Положення про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг Жидачівською міською радою, міськими комунальними підприємствами, установами та організаціями за кошти державного та/або місцевих бюджетів у системі електронних державних закупівель ProZorro, беручи до уваги рішення Жидачівської міської ради від 04.05.2017 р. № 311 „Про встановлення вартості предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) та робіт для здійснення розпорядниками бюджетних коштів допорогових закупівель за кошти міського бюджету міста Жидачева”, відповідно до частини 1 статті 2 Закону України „Про публічні закупівлі” та Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 р. № 166, керуючись статтею 144 Конституції України, статтями 25, 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Положення про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг Жидачівською міською радою, міськими комунальним підприємствами, установами та організаціями за кошти державного та/або місцевих бюджетів у системі електронних державних закупівель ProZorro (додається).
  2. Ввести в дію це рішення з 01.07.2017 року.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій та з питань законності, взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту і депутатської етики.

 

 

 

Міський голова                                                         В.Левко

 

 

ДОДАТОК

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Жидачівської міської

ради від 04.05.2017 р. № 312

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг Жидачівською міською радою, міськими комунальним підприємствами, установами та організаціями за кошти державного та/або місцевих бюджетів у системі електронних державних закупівель ProZorro

 

 

1. Загальні положення

 

1.1. Положення про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг Жидачівською міською радою, міськими комунальними підприємствами, установами та організаціями за кошти державного та/або місцевих бюджетів у системі електронних державних закупівель ProZorro (надалі – Положення) розроблене у відповідності до частини 1 статті 2 Закону України „Про публічні закупівлі” (надалі – Закон) та Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 р. № 166 (надалі – Порядок функціонування системи).

1.2. Положення встановлює загальний порядок здійснення закупівель товарів, робіт і послуг Жидачівською міською радою, міськими комцнальними підприємствами, установами та організаціями за кошти державного та/або місцевих бюджетів у системі електронних державних закупівель ProZorro.

1.3. У цьому Положенні наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:

1.3.1. аукціон – повторювальний процес пониження ціни пропозицій учасників, який проводиться у три раунди в інтерактивному режимі реального часу. Під час електронного аукціону кожному учаснику забезпечується доступ до інформації стосовно цін, запропонованих учасниками, та їх місцезнаходження.

1.3.2. закупівля – здійснення відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг), виконавця робіт з використанням електронної системи закупівель для укладення договору про закупівлю.

1.3.3. замовник – виконавчі органи, комунальні заклади, установи та підприємства Жидачівської міської ради.

1.3.4. користувач системи – будь-яка фізична або юридична особа, яка зареєструвалась у системі електронних закупівель.

1.3.5. пропозиція учасника – пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає для участі у закупівлі відповідно до вимог, визначених замовником.

1.3.6. система електронних державних закупівель ProZorro (надалі – система) інформаційно-телекомунікаційна система, яка забезпечує проведення процедур закупівель, створення, розміщення, оприлюднення та обмін інформацією і документами в електронному вигляді, до складу якої входять веб-портал уповноваженого органу, авторизовані електронні майданчики, між якими забезпечено автоматичний обмін інформацією та документами.

1.3.7. учасник – фізична особа, у тому числі фізична особа – підприємець або юридична особа, яка подала в електронному вигляді пропозицію для участі у закупівлях, оголошених замовником відповідно до цього Положення. Інші терміни вживаються у значенні, наведеному у Законі та порядку функціонування системи.

 

2. Сфера застосування Положення

 

2.1. Положення застосовується для всіх закупівель товарів і послуг Жидачівською міською радою, міськими комунальними підприємствами, установами та організаціями, які вони здійснюють за кошти державного та/або місцевих бюджетів, за умови, що вартість закупівлі становить зокрема для Жидачівської міської ради від 50,0 тис. грн, для міських комунальних підприємств, установ та організацій від 150,0 тис. грн та не перевищує меж, встановлених частиною 1 статті 2 Закону, а у разі закупівлі товарів і послуг комунальними підприємствами, які не є замовниками відповідно до пункту 9 частини 1 статті 1 Закону – Положення застосовується для всіх закупівель товарів і послуг, вартість яких перевищує 50 тис. грн та 150 тис. грн, крім випадків, передбачених пунктом 2.3 цього Положення.

2.2. Положення застосовується для всіх закупівель робіт Жидачівською міською радою, міськими комунальними підприємствами, установами та організаціями, які вони здійснюють за кошти державного та/або місцевих бюджетів, за умови, що вартість закупівлі становить зокрема для Жидачівської міської ради від 150,0 тис. грн, для міських комунальних підприємств, установ та організацій від 1,0 млн. грн та не перевищує меж, встановлених частиною 1 статті 2 Закону, а у разі закупівлі робіт комунальними підприємствами, які не є замовниками відповідно до пункту 9 частини 1 статті 1 Закону – Положення застосовується для всіх закупівель робіт, вартість яких перевищує 150 тис. грн та 1,0 млн. грн, крім випадків, передбачених пунктом 2.3 цього Положення.

2.3. Дія Положення не поширюється на випадки:

2.3.1. якщо предметом закупівлі є товари та послуги, визначені частиною 3 статті 2 Закону;

2.3.2. якщо предметом закупівлі є послуги (роботи), які надаються (виконуються) міськими комунальними підприємствами відповідно до мети їх створення;

2.3.3. якщо предметом закупівлі є лікарські засоби; послуги розрахунково-касового обслуговування при здійсненні банківських операцій; банківські послуги; адміністративні послуги; товари, роботи і послуги, на які встановлено фіксовані та регульовані ціни; товари, роботи і послуги, закупівля яких здійснюється за кошти кредиторів, позик, які надані міжнародними фінансовими організаціями, та тих, які надаються нерезидентами України; послуги, необхідні для здійснення місцевих запозичень, управління, обслуговування та погашення місцевого боргу; товари, роботи та послуги, визначені частиною 2 статті 35 Закону;  

2.3.4. у разі здійснення закупівель, пов’язаних із попередженням або ліквідацією наслідків аварійних та надзвичайних ситуацій, коли виникає нагальна потреба у здійсненні закупівлі, яка унеможливлює дотримання замовниками строків для проведення електронних закупівель, та в інших випадках форс-мажорних обставин.

 

3. Реєстрація у системі електронних закупівель

 

3.1. Замовник реєструється у системі відповідно до регламенту роботи електронного майданчика, обраного ним.

3.2. Реєстрація замовника на електронному майданчику з метою проведення закупівель здійснюється з врахуванням вимог законів України „Про електронні документи та електронний документообіг”, „Про електронний цифровий підпис”, „Про публічні закупівлі” та Порядку функціонування системи закупівель, а також регламенту роботи електронного майданчика.

3.3. Замовник має право зареєструватись на декількох електронних майданчиках.

 

4. Порядок здійснення закупівель

 

4.1. Закупівля передбачає такі етапи:

4.1.1. оголошення закупівлі;

4.1.2. період уточнень;

4.1.3. подання пропозицій;

4.1.4. аукціон;

4.1.5. кваліфікація, визначення переможця та завершення закупівлі.

4.2. Під час оголошення закупівлі замовник розміщує у системі інформацію про предмет, очікувану вартість закупівлі, умови договору, порядок і умови проведення закупівлі, строк подання пропозицій, а також вимоги до учасника та іншу інформацію, яка, на його думку, є необхідною для проведення закупівлі. Інформація, зазначена під час оголошення закупівлі, повинна збігатися з інформацією, яка зазначена у прикріплених документах (за наявності). У разі невідповідності пріоритетною вважається інформація, зазначена замовником під час оголошення закупівлі.

4.3. Замовникам забороняється вказувати потенційним учасникам, який з авторизованих електронних майданчиків вони мають використовувати для подання своїх пропозицій.

4.4. Усі файли, які прикріплені під час оголошення закупівлі, а також до пропозицій учасників повинні мати розширення .doc, .docx, .ppt, .pptx, .pdf, .jpeg, .png та/або розширення програм, які здійснюють архівацію даних. Забороняється обмежувати перегляд цих файлів через встановлення на них паролів або у будь-який інший спосіб. Забороняється додавати документи, які безпосередньо не стосуються закупівлі.

4.5. Вимоги до предмета закупівлі можуть встановлюватися замовником у прикріплених файлах або в оголошенні закупівлі. У вимогах до предмета закупівлі, що містять посилання на певну торговельну марку (знак для товарів і послуг) або виробника, замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти прийматимуться у пропозиціях учасників.

4.6. При визначенні умов закупівлі замовник має визначити такі параметри закупівлі:

4.6.1. очікувану вартість закупівлі, що не може бути меншою, ніж 3 000 грн;

4.6.2. тривалість періоду уточнень, що має становити не менше одного робочого дня, якщо очікувана вартість закупівлі становить від 3 000 грн до 50 000 грн, та не менше трьох робочих днів, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує 50 000 грн;

4.6.3. тривалість періоду подання пропозицій, що має становити не менше одного робочого дня, якщо очікувана вартість закупівлі становить від 3 000 грн до 50 000 грн, та не менше двох робочих днів, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує 50 000 грн;

4.6.4. крок аукціону має знаходитись у діапазоні від 0,5 % до 3 % від очікуваної вартості закупівлі, який зазначається у гривнях;

4.6.5. нецінові критерії та їхню питому вагу, які сумарно не можуть перевищувати 30 %, якщо замовник має намір застосувати процедуру оцінки за критеріями іншими, ніж ціна.

4.7. Замовник може додатково вимагати забезпечення пропозиції у вигляді гарантії виконання зобов’язань учасника перед замовником. Розмір забезпечення пропозиції у грошовому виразі не може перевищувати 0,5 % від очікуваної вартості закупівлі у разі проведення торгів на закупівлю робіт та 3 % – у разі проведення торгів на закупівлю товарів чи послуг на умовах, визначених документацією.

4.8. При визначенні предмету закупівлі замовник зобов’язаний керуватися чинним Порядком визначення предмету закупівлі, затвердженим уповноваженим органом у сфері державних закупівель – Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

4.9. У разі, якщо протягом періоду уточнень замовник отримує запитання, уточнення від користувачів системи щодо технічних вимог до товару та/або вимог до кваліфікації учасників, замовник повинен надати через систему відповідь протягом двох робочих днів з моменту їх розміщення у системі.

4.10. Замовник має право вносити зміни до інформації та документів щодо оголошеної закупівлі до початку прийому пропозицій. Уся історія змін документів, внесених у цей період, зберігається і доступна для перегляду користувачам системи. Якщо замовник вносить зміни до документів, він зобов’язаний прикріпити такі зміни у вигляді окремого файлу.

4.11. Після закінчення строку подання пропозицій системою автоматично визначається дата і час аукціону.

4.12. Ранжування всіх поданих пропозицій здійснюється системою автоматично, формуючи рейтинги позиції учасників відповідно до методики оцінки, визначеної замовником в оголошенні закупівлі. Ця інформація автоматично оприлюднюється системою одразу після завершення аукціону.

4.13. Замовник розглядає учасника, який надав за результатами аукціону найбільш економічно вигідну пропозицію, та приймає рішення щодо відповідності пропозиції вимогам, зазначеним у період оголошення закупівлі.

4.14. У разі дискваліфікації учасника, який запропонував найменшу ціну, замовник публікує у системі скан-копію документа з відповідним аргументованим рішенням.

4.15. Виключними підставами дискваліфікації є:

4.15.1. пропозиція учасника, який запропонував найменшу ціну, не відповідає умовам закупівлі;

4.15.2. учасник, який запропонував найменшу ціну, відмовився від підписання договору;

4.16. Якщо учасник, який запропонував найменшу ціну, вважає його дискваліфікацію недостатньо аргументованою, то він може звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію про причини невідповідності його пропозиції умовам закупівлі, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніше трьох робочих днів з дня надходження такої вимоги.

У разі дискваліфікації система автоматично визначає наступного учасника аукціону з наступною за величиною ціновою пропозицією, а у разі однакових за величиною цінових пропозицій – поданою раніше, як учасника з найкращою пропозицією, яку має розглянути замовник.

4.17. Якщо пропозиція учасника відповідає умовам закупівлі, замовник визначає такого учасника переможцем та публікує у системі скан-копію документа з відповідним рішенням. Наступним етапом закупівлі є підписання договору.

4.18. Договір за результатами проведення закупівлі підписується між замовником та переможцем поза системою згідно з законодавством України не раніше ніж через два робочі дні після оприлюднення рішення про переможця закупівлі. Договір між замовником та переможцем має бути підписаний на суму, яка не перевищує ціну останньої пропозиції, поданої переможцем в аукціоні. Договір розміщується у системі замовником протягом двох робочих днів з дня його укладання та перебуває у вільному доступі для перегляду користувачами системи.

4.19. Замовник зобов’язаний завершити закупівлю через підписання договору або відміну закупівлі протягом тридцяти днів після закінчення строку подання пропозицій.
            4.20. Скасувати закупівлю може виключно замовник із зазначенням аргументованих підстав прийняття такого рішення.

4.21. Якщо у момент закінчення прийому пропозицій жоден учасник не зареєстрував пропозицію, система автоматично присвоює закупівлі статус „Закупівля не відбулася”.

4.22. У разі, якщо всі учасники закупівлі були дискваліфіковані, закупівля автоматично переводиться системою у статус „Закупівля не відбулась”.

 

5. Оскарження результатів закупівель

 

5.1. Оскарження результатів закупівлі здійснюється відповідно до законодавства України.

 

6. Прикінцеві положення

 

6.1. Це Положення набирає чинності з 01.07.2017 року та діє в межах вимог законодавства й порядку функціонування системи.

6.2. Змiни та доповнення до Положення приймаються до розгляду міською радою з iнiцiативи міського голови, виконавчого комітету, постійних комісій з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій та з питань законності, взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту і депутатської етики, а також у зв’язку із змінами в законодавстві, на виконання вимог якого введено в дію це Положення.

 

 

 

Секретар міської ради                                              О.Лешковят

rezylt-04-05-17-8

Додати коментар:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити