gototopgototop
№ 488 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку на вул. Бандери С., 22 та передачу безоплатно у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку Друк
П'ятниця, 07 вересня 2012, 15:57

  

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

18 сесія шостого скликання 2010 – 2015 р.р.

 

Р І Ш Е Н Н Я


20.08.2012                                                  № 488                                               м. Жидачів

 

Про затвердження технічної документації із

землеустрою щодо складання документів, що

посвідчують   право   власності   на   земельну

ділянку у м. Жидачеві, вул. Бандери С., 22

та передачу безоплатно у власність вказаної  

земельної   ділянки   для   будівництва   та

обслуговування жилого будинку, господарських

будівель і споруд

      

(Найда І.С.)

 

Розглянувши заяву Найди Ірини Стефанівни від 13.08.2012 р. (вх. № 359 від 13.08.2012 р.) щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,0782 га, яка знаходиться у м. Жидачеві на вул. Бандери С., 22, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст. 144 Конституції України, Земельним кодексом України, п.п. 34 п. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, наказом Державного комітету України по земельних ресурсах від 04.05.1999 р. № 43 „Про затвердження Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право приватної власності на землю, право колективної власності на землю, право власності на землю і право постійного користування землею (в тому числі на умовах оренди) та договорів оренди землі”, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності Найди Ірини Стефанівни на земельну ділянку площею 0,0782 га, яка знаходиться за адресою Львівська обл., м. Жидачів, вул. Бандери С., 22, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
  2. Передати Найді Ірині Стефанівні безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0782 га, яка знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Бандери С., 22, із земель житлової та громадської забудови, за функцією використання – для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
  3. Видати Найді Ірині Стефанівні державний акт на право власності на земельну ділянку вказану у пункті 2 даного рішення.
  4. Найді Ірині Стефанівні:

4.1. використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням з дотриманням нормативних вимог та з врахуванням меж ділянок і забудови на суміжних землекористуваннях;

4.2. проводити будь-які будівельні роботи при наявності проектної документації та отримання дозволу (повідомлення, декларації) на виконання будівельних робіт в інспекції Держархбудконтролю у Львівській області.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та екології (Р.Денис).

 

Міський голова                                                        В.Левко.

Додати коментар: