gototopgototop
№ 489 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку на вул. Чорновола В., 7 та передачу безоплатно у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку Друк
П'ятниця, 07 вересня 2012, 15:58

  

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

18 сесія шостого скликання 2010 – 2015 р.р.

 

Р І Ш Е Н Н Я


20.08.2012                                                  № 489                                                м. Жидачів

 

Про затвердження технічної документації із

землеустрою щодо складання документів, що

посвідчують   право   власності   на   земельну

ділянку у м. Жидачеві, вул. Чорновола В., 7

та передачу безоплатно у власність вказаної  

земельної   ділянки   для   будівництва   та

обслуговування жилого будинку, господарських

будівель і споруд

 

Розглянувши заяву Данилевського Олександра Івановича від 13.08.2012 р. (вх. № 358 від 13.08.2012 р.) щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,0885 га, яка знаходиться у м. Жидачеві на вул. Чорновола В., 7, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст. 144 Конституції України, Земельним кодексом України, п.п. 34 п. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, наказом Державного комітету України по земельних ресурсах від 04.05.1999 р. № 43 „Про затвердження Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право приватної власності на землю, право колективної власності на землю, право власності на землю і право постійного користування землею (в тому числі на умовах оренди) та договорів оренди землі”, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності Данилевського Олександра Івановича на земельну ділянку площею 0,0885 га, яка знаходиться за адресою Львівська обл., м. Жидачів, вул. Чорновола В., 7, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
  2. Передати Данилевському Олександру Івановичу безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0885 га, яка знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Чорновола В., 7, із земель житлової та громадської забудови, за функцією використання – для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
  3. Видати Данилевському Олександру Івановичу державний акт на право власності на земельну ділянку вказану у пункті 2 даного рішення.
  4. Данилевському Олександру Івановичу:

4.1. використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням з дотриманням нормативних вимог та з врахуванням меж ділянок і забудови на суміжних землекористуваннях;

4.2. проводити будь-які будівельні роботи при наявності проектної документації та отримання дозволу (повідомлення, декларації) на виконання будівельних робіт в інспекції Держархбудконтролю у Львівській області.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та екології (Р.Денис).

 

Міський голова                                                        В.Левко.

Додати коментар: