gototopgototop
№ 544 Про розроблення проекту відведення земельної ділянки на вул. Оболонь, 1 Друк
Понеділок, 20 серпня 2018, 17:07

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

27 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

Р І Ш Е Н Н Я


16.08.2018                                                         № 544                                            м. Жидачів  

 

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у місті Жидачеві на

вулиці Оболонь, 1 з метою її продажу

на земельних торгах

 

З метою продажу земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м. Жидачева орієнтовною площею 8,5588 га, що розташована на вул. Оболонь, 1, на земельних торгах для будівництва сонячної електростанції, беручи до уваги рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради від 15.08.2018 р. № 105 про погодження та рішення Жидачівської міської ради від 16.08.2018 р. № 537 про затвердження детального плану території земель комунальної власності промислового призначення в районі вулиці Оболонь в м. Жидачеві для будівництва сонячної електростанції, відповідно до статтей 12, 79-1, 122, 134, 135, 136 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України „Про землеустрій”, керуючись статтею 144 Конституції України, Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”, Законом України „Про Державний земельний кадастр”, підпунктом 34 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Дати дозвіл на розроблення       проекту землеустрою щодо відведення       земельної ділянки, що розташована за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Оболонь, 1, орієнтовною площею 8,5588 га, для промислового призначення з метою її продажу на земельних торгах для будівництва сонячної електростанції (далі – проект землеустрою), код класифікації видів цільового призначення земель 14.01 (для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій).
  2. Визначити замовником проекту землеустрою, вказаного у пункті 1 цього рішення – виконавчий комітет Жидачівської міської ради.
  3. Доручити виконавчому комітету Жидачівської міської ради забезпечити виготовлення проекту землеустрою та внесення відомостей до Державного земельного кадастру про земельну ділянку, вказану у пункті 1 цього рішення .
  4. Розроблений і погоджений у встановленому законодавством порядку проект землеустрою, вказаний у пункті 1 цього рішення, подати на затвердження у Жидачівську міську раду.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та містобудування.

 

 

 Міський голова                                                     В.Левко

ses274_544

Додати коментар: