gototopgototop
№ 545 Про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж Ботанічного саду в м. Жидачеві Друк
Понеділок, 20 серпня 2018, 17:20

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

27 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

Р І Ш Е Н Н Я


16.08.2018                                                           № 545                                               м. Жидачів  


Про надання дозволу на розроблення проекту

землеустрою щодо організації і встановлення

меж території виробничої бази Ботанічного

саду Львівського національного університету

імені Івана Франка

 

Розглянувши клопотання Львівського національного університету імені Івана Франка від 14.08.2018 р. № 3484-Н (вх. № 505 від 14.08.2018 р.) щодо надання дозволу на розроблення відповідної землевпорядної документації на території ландшафтного заказника місцевого значення „Базиївка” у м. Жидачеві для розвитку виробничої бази Ботанічного саду Львівського національного університету імені Івана Франка, керуючись статтею 144 Конституції України, Земельним кодексом України, Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”, Законом України „Про землеустрій”, Законом України „Про Державний земельний кадастр”, підпунктом 34 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території виробничої бази Ботанічного саду Львівського національного університету імені Івана Франка, що розміщена на території ландшафтного заказника місцевого значення „Базиївка” у м. Жидачеві, орієнтовною площею 2,0 га, що перебуває у користуванні Львівського національного університету імені Івана Франка (за Львівським національним університетом імені Івана Франка).
  2. Визначити замовником проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території виробничої бази Ботанічного саду Львівського національного університету імені Івана Франка Жидачівську міську раду.
  3. Звернутися до суб’єкта господарювання щодо виготовлення документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 цього рішення.
  4. Доручити розробнику документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 цього рішення, подати її до органу виконавчої влади, що реалізує політику у сфері земельних відносин, для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.
  5. Розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку документацію із землеустрою, вказану у пункті 1 цього рішення, подати на затвердження у Жидачівську міську раду.
  6. Визнати таким, що втратило чинність рішення Жидачівської міської ради від 28.02.2012 р. № 398.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та містобудування.

Міський голова                                                                                           В.Левко

ses273_545

Додати коментар: