gototopgototop
№ 71 Про внесення змін до рішення Жидачівської міської ради від 24.12.2020 р. № 45 Друк
Субота, 09 січня 2021, 18:48

УКРАЇНА

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

3 сесія VIII скликання 2020-2025 рр.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

05.01.2021                                                                    № 71                                                   м. Жидачів

                                                

Про внесення змін до рішення Жидачівської

міської ради від 24.12.2020 р. № 45 Про

реорганізацію міського будинку

культури «Папірник» та Комунального закладу

«Жидачівський районний Народний дім»

Жидачівської районної ради Львівської області

 

З метою впорядкування мережі закладів культури, які є на території міста Жидачева, керуючись Бюджетним, Цивільним та Господарським Кодексами України, статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Жидачівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Жидачівської міської ради від 24.12.2020 р. № 45 Про реорганізацію міського будинку культури «Папірник» та Комунального закладу «Жидачівський районний Народний дім» Жидачівської районної ради Львівської області“, виклавши його в новій редакції:

 

Про реорганізацію міського будинку

культури «Папірник» та Комунального закладу

«Жидачівський районний народний дім»

Жидачівської міської ради Львівської області

 

У зв’язку з передачею КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЖИДАЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ НАРОДНИЙ ДІМ ЖИДАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ із спільної власності територіальних громад Жидачівського району у комунальну власність Жидачівської міської територіальної громади та з метою впорядкування мережі закладів культури, які є на території міста Жидачева, керуючись Бюджетним, Цивільним та Господарським Кодексами України, статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Жидачівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Реорганізувати шляхом злиття МІСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ ПАПІРНИК(81700, Україна, Львівська область, Жидачівський район, місто Жидачів, вулиця Шевченка Т., будинок 1, код ЄДРПОУ 35785646) та КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЖИДАЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ НАРОДНИЙ ДІМ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (81700 Україна, Львівська область, Жидачівський район, місто Жидачів, вулиця Міцкевича, будинок 11, код ЄДРПОУ 36738267) .

2. Утворити КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЖИДАЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ УДЕЧпісля завершення процедури реорганізації.

3. Доручити виконавчому комітету Жидачівської міської ради здійснити всі організаційно-правові заходи щодо проведення реорганізації закладів, вказаних в пунктах. 1, 2 рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з гуманітарних питань, з питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення; з питань законності, взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту і депутатської етики.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту і депутатської етики.

Міський голова                                               Володимир ЛЕВКО

71_reorganizaciya_kultury

Додати коментар: