gototopgototop
№1 Про затвердження фінансових планів міських комунальних підприємств Друк
Вівторок, 05 лютого 2019, 17:53

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 23.01.2019р.                                         №   1                           м.Жидачів

Про затвердження фінансових

планів міських комунальних підприємств


Розглянувши подані міськими комунальними підприємствами фінансові плани на 2019 рік, відповідно до ст.78 Господарського кодексу України, керуючись п.4 ст. 27, ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Жидачівської міської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити на 2019 рік фінансові плани МКП „Жидачівтеплокомуненерго”, Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства» (ЖМВУКГ) (додаються).

2. Керівникам МКП «Жидачівтеплокомуненерго» (Возний І.В.), Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства (Петрінець В.В.) :

2.1.Щоквартально надавати виконкому міської ради звіти про виконання фінансових планів;

2.2.Привести штатні розписи комунальних підприємств у відповідність з фондом заробітної плати, затвердженим у фінпланах на 2019 рік;

2.3. До 01.02.2019 року розробити і забезпечити здійснення заходів по додатковому надходженню доходів, повноти розрахунків споживачів за надані послуги, економії видатків.

3. Поданий МКП «Жидачівводоканал»   на затвердження виконкому міської ради фінансовий план підприємства на 2019 рік відхилити.

Директору МКП «Жидачіводоканал» (Ковалець І.В.) в термін до 30.01.2019 року подати на розгляд виконкому міської ради фінансовий план підприємства з врахуванням   зауважень і пропозицій висловлених на  засіданні виконкому міської ради.

     4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Гаврильчука Я.Г.

 

Міський голова                                                           В. Левко  

Додати коментар: