gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

№108 Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна та його продаж шляхом викупу (м. Жидачів, вул. Грушевського М., 33 Б) Друк
П'ятниця, 04 вересня 2020, 10:50

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

   Р І Ш Е Н Н Я

від 07.08.2020р.                                    № 108                                    м. Жидачів

 

Про затвердження звіту про

незалежну оцінку майна та його продаж шляхом викупу

(м.Жидачів, вул. Грушевського М. , 33 Б)

Розглянувши, виконаний малим підприємством „Стимул», звіт про незалежну оцінку майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Жидачева, яке знаходиться в м.Жидачеві по вул. Грушевького М.,33 Б і підлягає продажу шляхом викупу відповідно до рішення Жидачівської міської ради від 09.07.2020р. №845, враховуючи технічну експертизу   про стан несучих конструкцій нежитлових приміщень площею 15,5 кв.м. по вул. Грушевського М.,33 Б,   виготовлену   Львівською філією   Державного науково – дослідного та проектно – вишукувального інституту «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ» з висновком   експерта з технічного обстеження приміщення Городиловської О.О. від  10.01.2020р, керуючись ст.ст. 28, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Жидачівської міської ради          ВИРІШИВ:

1. Затвердити звіт про незалежну оцінку нежитлових приміщень площею 15.5 кв.м у прибудові житлового будинку належного територіальній громаді міста Жидачева, розташованого за адресою по вул.Грушевського М.,33 Б та висновок про ринкову вартість у розмірі : 106 550 (сто шість тисяч п’ятсот п’ятдесят) гривень без ПДВ.

2.Продати фізичній особі-підприємцю Рібуну Ігорю Васильовичу   у власність шляхом викупу нежитлових прибудованих приміщень площею 15,5 кв.м, які розміщені за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Грушевського М.,33 Б   за ціною: 106 550 (сто шість тисяч п’ятсот п’ятдесят) гривень без ПДВ.

3.Доручити міському голові підписати договір купівлі-продажу нежитлових прибудованих приміщень вказаних у п.2 даного рішення.

4.Фізичній особі-підприємцю Рібуну І.В.

     - до 01.09.2020р. укласти в нотаріальному порядку з Жидачівською міською радою договір купівлі-продажу нежитлових прибудованих приміщень площею 15,5 кв.м, попередньо провівши оплату за придбані приміщення згідно наданого рахунку Жидачівською   міською радою.

5. Попередити фізичну особу-підприємця Рібуна І.В. про те, що всі витрати пов`язанні з підготовкою приміщень до продажу ( виготовлення технічної документації, проведення експертної оцінки) та укладенням договору купівлі – продажу (його нотаріальним посвідченням, реєстрацією   і оподаткуванням згідно чинного законодавства) несе покупець.

6.Припинити дію договору оренди нежитлових прибудованих приміщень по вул. Грушевського М.,33 Б укладеного з Жидачівською міською радою після набуття Рібуном І.В. права власності на вказане приміщення з часу підписання   акту передачі- прийняття майна.  

7. Інформація про результати продажу об’єкта (дані про покупця, ціна за якою придбано об’єкт приватизації) підлягає опублікуванню на офіційному веб-сайті Жидачівської міської ради та в електронній торговій системі протягом 10 днів після прийняття виконавчим комітетом Жидачівської міської ради рішення про передачу об’єкта новому власнику та завершення приватизації.

 

 

 

 

Міський голова                                                    Володимир ЛЕВКО

Додати коментар: