gototopgototop
№11 Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів міського бюджету на 2019 рік (оновлене) Друк
Вівторок, 05 лютого 2019, 18:24

  

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23.01.2019 р.                                 №11                            м. Жидачів


Про встановлення розміру кошторисної

заробітної плати при визначенні вартості

будівництва об’єктів за рахунок коштів

міського бюджету на 2019 рік (оновлене)

 

   З метою створення єдиного підходу до встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який буде застосовуватись при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів міського бюджету, враховуючи наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів» (далі Порядок) від 20.10.2016 №281 у редакції наказу Мінрегіонбуду від 27.07.18р № 196, керуючись ст.40,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Жидачівської міської ради ВИРІШИВ:

 

  1. Встановити граничний розмір кошторисної заробітної плати при визначенні вартості нового та розпочатого будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, поточного ремонту, технічного переоснащення об’єктів за рахунок коштів міського бюджету, що відповідає середньому розряду складності робіт у будівництві 3,8 в розмірі 8500 грн. на 2019 рік

  2. Вважати таким , що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 12.12.2018р №169 «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів міського бюджету на 2019 рік».

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Гаврильчука Я.Г.

 

Міський голова                                                 В.Левко

Додати коментар: