gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

№113 Про продовження договору оренди на нежитлове приміщення в будинку на вул. Шашкевича, 8 в м. Жидачеві (фізична особа-підприємець Гіряк І. П.) Друк
Вівторок, 02 жовтня 2018, 11:40

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 15.08.2018р.                                         № 113                        м.Жидачів

Про продовження договору оренди на нежитлове

приміщення в будинку на вул. Шашкевича, 8 в м.Жидачеві

(фізична особа-підприємець Гіряк І. П.)

 

 Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Гіряка Івана Петровича щодо продовження терміну дії договору оренди на нежитлове приміщення, яке знаходиться на вул. Шашкевича,8 в м. Жидачеві, площею 11,8 м. кв. для подальшого використання під магазин з продажу вікон та дверей, керуючись   ст.30 п.2 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України «Про оренду державного та комунального майна», виконавчий комітет Жидачівської міської ради ВИРІШИВ:

1. Продовжити фізичній особі-підприємцю Гіряку Івану Петровичу термін дії договору оренди на нежитлове приміщення   площею 11,8 кв. м. в нежитловому будинку   на   вул. Шашкевича, 8 в м. Жидачеві під розміщення магазину з продажу вікон та дверей терміном на 2 роки 11 місяців/

2. Нарахування орендної плати здійснювати згідно умов конкурсу у розмірі 30 грн. за 1 кв. м без ПДВ ( із застосуванням індексів інфляції) починаючи з 01.09.2018 р.

3. Доручити орендодавцю в особі міського голови:

    3.1. В п’ятиденний термін з дня прийняття рішення укласти з фізичною особою – підприємцем Гіряком І.П. договір оренди нежитлового приміщення, зазначеного в п. 1 даного рішення .

4. Доручити орендарю:

    4.1. Відшкодувати МП «Стимул» затрати по виготовленню незалежної експертної оцінки вартості майна , згідно договору.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчого комітету Гаврильчука Я.Г.

Міський голова                                                                 В. Левко

Додати коментар: