gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

№115 Про встановлення договірних відносин щодо захоронення твердих побутових відходів, які утворюються у м. Львові Друк
Вівторок, 13 серпня 2019, 11:45

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 18.07.2019                                         №115                                                           м.Жидачів

 

         Про встановлення договірних відносин щодо

         захоронення твердих побутових відходів, які

         утворюються у м. Львові

 

Розглянувши проект   Меморандуму   про співпрацю між Львівською міською радою та Жидачівською міською радою, на території якої розташоване сміттєзвалище, щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у м.Львові, враховуючи рішення Жидачівської міської ради від 18.05.2017р №324 «Про укладення угоди щодо захоронення твердих побутових відходів, які утворюються у місті Жидачеві», керуючись ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Жидачівської міської ради   ВИРІШИВ:

        

1. Доручити   міському голові м.Жидачева Левку В.С. від імені Жидачівської міської ради підписати Меморандум про співпрацю між Львівською міською радою та Жидачівською міською радою, на території якої розташоване сміттєзвалище, щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у м.Львові та укласти договір (угоду) щодо надання субвенції на розвиток міста Жидачів пропорційно до кількості прийнятих на захоронення ТПВ з розрахунку 500 грн за тонну відходів.

2. Доручити Жидачівському МВУКГ укласти договір з перевізником, якого запропонує Львівська міська рада, на захоронення ТПВ на сміттєзвалищі м.Жидачева на умовах погоджених з виконкомом міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Я.Гаврильчука.

 

 

 

 

           Міський голова                                                    Володимир ЛЕВКО

Додати коментар: