gototopgototop
№121 Про передачу в оренду майна без проведення аукціону в будівлі №2 по вул. Кобзарева в м. Жидачеві Друк
Понеділок, 28 вересня 2020, 11:38

                        

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я


від 20.08.2020                                         № 121                                        м. Жидачів

Про передачу в оренду майна без проведення

аукціону в будівлі №2 по вул. Кобзарева в м. Жидачеві

Розглянувши заяву громадської організації «Спілка учасників АТО Жидачівщини» щодо надання в оренду нежитлового приміщення по вул. Кобзарева,2 для розміщення реабілітаційного кабінету, враховуючи закінчення 01.09.2020р дії договору оренди на нежитлові приміщення площею 37.8 кв.м в будівлі на вул. Кобзарева,2, який був укладений з Жидачівською районною організацією «ВО Батьківщина» , керуючись ст. 15 Закону України «Про оренду державного   і комунального майна», п.2 ст.29, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Жидачівської міської ради ВИРІШИВ:

1. Включити об’єкт комунальної власності ( нежитлові приміщення площею 37,8 кв.м.) в будівлі №2 по вул..Кобзарева в м.Жидачеві до Переліку другого типу.

2. Передати в оренду без проведення аукціону нежитлові приміщення площею 37.8 кв.м. в будівлі №2 на вул. Кобзарева громадській організації «Спілка учасників АТО Жидачівщини» для розміщення реабілітаційного кабінету та проведення статутної діяльності організації  терміном на 5 років.

3. Інформацію про об’єкт оренди вказаний в п.1 цього рішення та укладений договір опублікувати в електронній торговій системі.

4. Жидачівській районній організації ВО «Батьківщина» до 15.09.2020р звільнити орендоване приміщення по вул..Кобзарева №2 та підписати акт приймання-передачі (повернення з оренди) орендованого майна.

          

Міський голова                                                      Володимир ЛЕВКО

Додати коментар: