gototopgototop
№147 Про погодження видатків із прибутку Жидачівського МВУКГ у 2020 році Друк
Вівторок, 10 листопада 2020, 15:38

                

                        

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я


Від 06.11.2020р                                            № 147                                 м.Жидачів

Про погодження видатків із прибутку

Жидачівського МВУКГ у 2020 році


Розглянувши звернення Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства від 02.11.2020 № 309 щодо погодження видатків із прибутку, отриманого від розміщення твердих побутових відходів, утворених у м. Львові, на сміттєзвалищі м. Жидачева, для оплати соціальних потреб, керуючись ст.ст.28,29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Жидачівської міської ради ВИРІШИВ:

1. Погодити видатки на придбання побутових електрообігрівачів для соціально незахищених сімей, які залишились без централізованого опалення в сумі 6550,00 грн із прибутку Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства, отриманого від розміщення на сміттєзвалищі м. Жидачева твердих побутових відходів, утворених у м. Львові.

2. Доручити Жидачівському міському виробничому управлінню комунального господарства придбані побутові електрообігрівачі встановити у квартирах соціально незахищених мешканців згідно укладених договорів безоплатного користування. Список   мешканців подає комісія по відключенню споживачів від мережі централізованого опалення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена виконавчого комітету Я.Гаврильчука.

          

Міський голова                                                       Володимир ЛЕВКО                  

Додати коментар: