gototopgototop
№148 Про розгляд звернень управителя щодо розірвання договорів про надання послуг з управління будинком Друк
Вівторок, 10 листопада 2020, 15:41

                                                                              

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я


Від 06. 11.2020р.                                                      №148                                               м.Жидачів

Про розгляд звернень управителя щодо розірвання

договорів про надання послуг з управління будинком


Розглянувши клопотання Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства №160 від 18.05.2020р та №382 від 16.10.2020р щодо припинення   дії договору про надання послуг у зв’язку із обранням управителя   та волевиявленням співвласників   багатоквартирного будинку на укладання договору про надання послуг з управління будинком з уповноваженими особами, обраними на загальних зборах багатоквартирного будинку, відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» , керуючись п.20 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради, ВИРІШИВ:

 

1. Припинити дію договорів про надання послуг з утримання будинком у зв’язку із обранням управителя   та волевиявленням співвласників   багатоквартирного будинку на укладання договору про надання послуг з управління будинком з уповноваженими особами, обраними на загальних зборах багатоквартирного будинку №19 по вул. Я.Мудрого, №15 по вул. Коцюбинського, №10 по вул. Зелена та внести зміни в рішення виконавчого комету №183 від 02.12.2019р виключивши п. 7,47,72 в додатку №1.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на члена виконавчого комітету Гаврильчука Я.Г.

 

 

           Міський голова                                     Володимир ЛЕВКО

Додати коментар: