gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

№289 Щодо організації та проведення суспільно - корисних робіт в Жидачівській МТГ Друк
П'ятниця, 14 січня 2022, 17:05

УКРАЇНА

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

13.12.2021                                                     № 289                                                       м.Жидачів

 

Щодо організації та проведення

суспільно - корисних робіт в

Жидачівській МТГ

 

Розглянувши клопотання Стрийського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській області від 12.11.2021 р. № 881/6/36-21 щодо визначення видів суспільно – корисних робіт та перелік об’єктів для відбування порушниками та засудженими, на яких судом накладено - адміністративне стягнення у виді громадських робіт, на 2022 рік. Відповідно до статей 30-1 та 321-1 Кодексу України про адміністративні порушення, керуючись п 7 ст. 30 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні2, виконавчий комітет Жидачівської міської ради

ВИРІШИВ:

 

1.Для проведення суспільно – корисних робіт для порушення на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт і осіб засуджених до покарання у виді громадських робіт визначити Жидачівське міське виробниче управляння комунального господарства, як підприємство для відпрацювання громадських робіт.

2.Визначити наступні види суспільно – корисних робіт з переліком об’єктів відбування порушниками і засудженими особами громадських робіт.

- по догляду за старим кладовищем ( вул.. Грушевського)

- по догляду за новим кладовищем (вул.. Січових стрільців)

- по догляду за об’єктами історичного – середовища) включаючи братські могили, прилеглі території об’єктів)

- по прибиранню від сміття та скошування узбіччя вулиць міста, а також , які суміщені із дорогами загального користування ( вул.. Д.Галицького, Січових Стрільці, Гніздичівська) чистці канав, обрізанню живоплотів, благоустрою територій міських комунальних підприємств;

- очистка від чагарників, бур»янів, сміття, лісового масиву гори «Базиївка» та лісопосадок вздовж автомобільних доріг та залізничної колії;

- прибирання від сміття вздовж берегів річки Стрий, посадка дерев у водоохоронній зоні;

- прибирання парків, посадка дерев та догляд за ними в межах проектованої екологічної мережі міста;

- по догляду за міським стадіоном «Авангард».

3. Зобов’язати Жидачівське міське виробниче управління комунального господарства вести табель виходу на роботу порушників, які здійснюватимуть громадські роботи та копію яких надсилати до Стрийського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській області одразу після відбуття порушником громадських робіт.

4. Довести дане рішення до Стрийського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській області.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Миколу ХОМИНА.

Жидачівський міський голова                                                                 Володимир ЛЕВКО

Додати коментар: