gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

№ 7 Про розгляд заяви гр. Мисак Л.Є. (вул. Надбережна,6) Друк
Середа, 14 лютого 2018, 12:20

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я    

 

від 04.01.2018 р.                                                № 7                                                 м. Жидачів

 

Про розгляд заяви гр. Мисак Л.Є.

(вул. Надбережна,6)

 

Розглянувши заяву мешканки м. Жидачева Мисак Лідії Євстахіївни щодо надання дозволу на реєстрацію місця проживання у квартирі №1, будинку №8 по вулиці Надбережній, де зареєстрована та проживає Олійник Є.-А.Г., 1927 р.н., з метою влаштування у даній квартирі водопостачання та надання Олійник Є.-А.Г. допомоги у вирішенні побутово-правових питань (приватизації квартири, виготовленні паспорта громадянина України та ін.), зважаючи на те, що заявниця проживає на одному подвір”ї з Олійник Є.-А.Г., а вирішення питань, зазначених в заяві, не перешкоджає Мисак Л.Є. здійснювати догляд за хворою жінкою, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Жидачівської міської ради ВИРІШИВ:

  1. Відмовити громадянці Мисак Л.Є. у наданні дозволу на реєстрацію місця проживання у квартирі №1, будинку №8 по вул. Надбережній у м. Жидачеві, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста.
  2. Доручити Жидачівському міському виробничому управлінню комунального господарства спільно з МКП «Жидачівводоканал» провести роботи по забезпеченню водопостачання квартири №1 будинку №8 по вул. Надбережній м. Жидачева.
  3. Звернутись в Жидачівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Управління соціального захисту населення Жидачівської районної державної адміністрації щодо вирішення ними питання здійснення подальшого догляду за громадянкою Олійник Є.- А.Г.

4  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Я. Гаврильчука та спеціаліста з питань соціального захисту та законних інтересів громадян О.Гордишинську.

               Міський голова                                                                       В.Левко

Додати коментар: