gototopgototop
№ 7 Про розгляд заяви гр. Мисак Л.Є. (вул. Надбережна,6) Друк
Середа, 14 лютого 2018, 12:20

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я    

 

від 04.01.2018 р.                                                № 7                                                 м. Жидачів

 

Про розгляд заяви гр. Мисак Л.Є.

(вул. Надбережна,6)

 

Розглянувши заяву мешканки м. Жидачева Мисак Лідії Євстахіївни щодо надання дозволу на реєстрацію місця проживання у квартирі №1, будинку №8 по вулиці Надбережній, де зареєстрована та проживає Олійник Є.-А.Г., 1927 р.н., з метою влаштування у даній квартирі водопостачання та надання Олійник Є.-А.Г. допомоги у вирішенні побутово-правових питань (приватизації квартири, виготовленні паспорта громадянина України та ін.), зважаючи на те, що заявниця проживає на одному подвір”ї з Олійник Є.-А.Г., а вирішення питань, зазначених в заяві, не перешкоджає Мисак Л.Є. здійснювати догляд за хворою жінкою, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Жидачівської міської ради ВИРІШИВ:

  1. Відмовити громадянці Мисак Л.Є. у наданні дозволу на реєстрацію місця проживання у квартирі №1, будинку №8 по вул. Надбережній у м. Жидачеві, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста.
  2. Доручити Жидачівському міському виробничому управлінню комунального господарства спільно з МКП «Жидачівводоканал» провести роботи по забезпеченню водопостачання квартири №1 будинку №8 по вул. Надбережній м. Жидачева.
  3. Звернутись в Жидачівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Управління соціального захисту населення Жидачівської районної державної адміністрації щодо вирішення ними питання здійснення подальшого догляду за громадянкою Олійник Є.- А.Г.

4  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Я. Гаврильчука та спеціаліста з питань соціального захисту та законних інтересів громадян О.Гордишинську.

               Міський голова                                                                       В.Левко

Додати коментар: