gototopgototop
    Повідомлення про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тут) *** Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) 

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 лип   серпень 2018   вер

нпвсчпс
   1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Julianna Willis Technology
Про нагородження учнів навчальних закладів м. Жидачева з нагоди Свята випускника Друк
П'ятниця, 25 травня 2018, 13:24

У К Р А Ї Н А

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                       МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 22.05.2018                                        № 77                                               м.Жидачів

Про нагородження учнів навчальних

закладів  міста Жидачева з нагоди

Свята випускника

 

Сьогодні по всій Україні дзеленчать останні дзвоники, які символізують завершення ще одного навчального року. Школярів очікує тепле цікаве змістовне літо, а для випускників настає дуже відповідальний момент – вибору подальшої освітньої кар’єри, професійного і життєвого шляху.

            Шановні випускники! Щиро вітаю вас із завершенням навчання у школі. Ця святкова і хвилююча подія спонукає до осмислення шкільних років, а також сповнює серця мріями, надіями і сподіваннями. Вірю, що у цих почуттях ви знайдете натхнення для подальшого пошуку нових знань, нових ідей і обов’язково досягнете успіхів у всіх починаннях.

            Завжди пам’ятайте, що подальші успіхи у професійній сфері і на життєвій ниві – це успіхи України, успіхи рідного міста, де ви народилися, де здобували перші знання, де залишаються ваші батьки, які завжди і у всьому були, є і будуть вам найголовнішою опорою і підтримкою.

Перед вами відкривається нова незвідана дорога. Попереду найскладніше – вчитися жити, і найприємніше – бути щасливим.

            Бажаю всім щедрої долі, міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях та вагомих здобутків.

З метою відзначення за високі успіхи у навчанні та активну участь у громадсько-культурному житті міста учнів – випускників навчальних закладів міста Жидачева нагородити Грамотою Жидачівської міської ради:

 

 1. ВЕРБОВСЬКУ Вероніку, випускницю опорного закладу «Жидачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2», учасницю народного колективу «Барви Удеча» за результативну участь у другому та третьому етапах інтерактивних інтелектуальних конкурсів, захисті проектних робіт, творчих конкурсах, фестивалях, активну участь у громадському житті школи, популяризацію кращих зразків української культурної спадщини та відстоювання престижу міста Жидачева.
 2. ВОЛОВОДІВСЬКУ Марту, випускницю опорного закладу «Жидачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» за результативну участь у другому та третьому турах Всеукраїнських предметних олімпіад, інтерактивних конкурсах, Всеукраїнських освітніх проектах, активну участь у громадському житті школи та відстоювання престижу міста Жидачева.
 3. ГАДІЙ Юлію, випускницю Жидачівського навчально-виховного комплексу «Початкова школа – гімназія ім. О. Партицького», переможця обласного та районного етапів Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, олімпіад з української мови та літератури, німецької мови, правознавства, переможця конкурсу наукових робіт Львівської Малої Академії наук, переможця районних спортивних змагань серед школярів за високі досягнення у навчанні та спорті і відстоювання престижу міста Жидачева.
 4. ГОЛОДОВИЧ Наталію, випускницю Жидачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», багаторазового призера обласних туристичних змагань серед школярів за відмінне навчання та відстоювання престижу міста Жидачева.
 5. ДІДУХ Сніжану, випускницю опорного закладу «Жидачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» за результативну участь у другому та третьому етапах інтерактивних інтелектуальних конкурсів, захисті проектних робіт, творчих конкурсах, фестивалях, активну участь у громадському житті школи та відстоювання престижу міста Жидачева.
 6. МАТВІЇВ Вероніку, випускницю Жидачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», учасницю народного колективу «Барви Удеча» за активну участь у міських заходах, популяризацію кращих зразків української культурної спадщини та відстоювання престижу міста Жидачева.
 7. МИСАК Анастасію, випускницю опорного закладу «Жидачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2», учасницю народного колективу «Барви Удеча» за результативну участь у другому та третьому турах Всеукраїнських предметних олімпіад, інтерактивних конкурсах, Всеукраїнських освітніх проектах, активну участь у громадському житті школи, популяризацію кращих зразків української культурної спадщини та відстоювання престижу міста Жидачева.
 8. ПАШКА Богдана, випускника Жидачівського навчально-виховного комплексу «Початкова школа – гімназія ім. О. Партицького», голову учнівської гімназійної ради за активну участь у громадському житті гімназії та міста Жидачева.
 9. ПРОКОПІВ Галину, випускницю опорного закладу «Жидачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2», учасницю народного колективу «Барви Удеча» за результативну участь у другому та третьому етапах інтерактивних інтелектуальних конкурсів, захисті проектних робіт, творчих конкурсах, фестивалях, активну участь у громадському житті школи, популяризацію кращих зразків української культурної спадщини та відстоювання престижу міста Жидачева.
 10. РОМАНІВА Віктора, випускника Жидачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», призера обласного етапу інтелектуальної гри «ЩО? ДЕ? КОЛИ?», учасника заключного етапу ерудит-шоу «Найрозумніший» за відмінне навчання, активну участь у міських заходах та відстоювання престижу міста Жидачева.
 11. СЕРНЯКА Ігоря, випускника Жидачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», призера Всеукраїнського конкурсу літературного перекладу за активну участь у міських заходах та культурно-мистецькому житті міста Жидачева.  
 12. ХОМИН Анастасію, випускницю Жидачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», призера ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства за відмінне навчання, активну участь у міських заходах та відстоювання престижу міста Жидачева.      
 13. ШУМИЛО Дарину, випускницю Жидачівського навчально-виховного комплексу «Початкова школа – гімназія ім. О. Партицького», переможця районного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, олімпіади з української мови та літератури, переможця районного та обласного етапів олімпіади з християнської етики за високі досягнення у навчанні та відстоювання престижу міста Жидачева.
 14. ЯЦКІВ Марту, випускницю опорного закладу «Жидачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» за результативну участь у другому та третьому етапах інтерактивних інтелектуальних конкурсів, захисті проектних робіт, творчих конкурсах, фестивалях, активну участь у громадському житті школи та відстоювання престижу міста Жидачева.

 

 

 

Міський голова                                                 В.Левко

Додати коментар: