gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 кві   травень 2019   чер

нпвсчпс
   1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Julianna Willis Technology
Про нагородження учнів навчальних закладів м. Жидачева з нагоди Свята випускника Друк
П'ятниця, 25 травня 2018, 13:24

У К Р А Ї Н А

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                       МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 22.05.2018                                        № 77                                               м.Жидачів

Про нагородження учнів навчальних

закладів  міста Жидачева з нагоди

Свята випускника

 

Сьогодні по всій Україні дзеленчать останні дзвоники, які символізують завершення ще одного навчального року. Школярів очікує тепле цікаве змістовне літо, а для випускників настає дуже відповідальний момент – вибору подальшої освітньої кар’єри, професійного і життєвого шляху.

            Шановні випускники! Щиро вітаю вас із завершенням навчання у школі. Ця святкова і хвилююча подія спонукає до осмислення шкільних років, а також сповнює серця мріями, надіями і сподіваннями. Вірю, що у цих почуттях ви знайдете натхнення для подальшого пошуку нових знань, нових ідей і обов’язково досягнете успіхів у всіх починаннях.

            Завжди пам’ятайте, що подальші успіхи у професійній сфері і на життєвій ниві – це успіхи України, успіхи рідного міста, де ви народилися, де здобували перші знання, де залишаються ваші батьки, які завжди і у всьому були, є і будуть вам найголовнішою опорою і підтримкою.

Перед вами відкривається нова незвідана дорога. Попереду найскладніше – вчитися жити, і найприємніше – бути щасливим.

            Бажаю всім щедрої долі, міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях та вагомих здобутків.

З метою відзначення за високі успіхи у навчанні та активну участь у громадсько-культурному житті міста учнів – випускників навчальних закладів міста Жидачева нагородити Грамотою Жидачівської міської ради:

 

 1. ВЕРБОВСЬКУ Вероніку, випускницю опорного закладу «Жидачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2», учасницю народного колективу «Барви Удеча» за результативну участь у другому та третьому етапах інтерактивних інтелектуальних конкурсів, захисті проектних робіт, творчих конкурсах, фестивалях, активну участь у громадському житті школи, популяризацію кращих зразків української культурної спадщини та відстоювання престижу міста Жидачева.
 2. ВОЛОВОДІВСЬКУ Марту, випускницю опорного закладу «Жидачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» за результативну участь у другому та третьому турах Всеукраїнських предметних олімпіад, інтерактивних конкурсах, Всеукраїнських освітніх проектах, активну участь у громадському житті школи та відстоювання престижу міста Жидачева.
 3. ГАДІЙ Юлію, випускницю Жидачівського навчально-виховного комплексу «Початкова школа – гімназія ім. О. Партицького», переможця обласного та районного етапів Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, олімпіад з української мови та літератури, німецької мови, правознавства, переможця конкурсу наукових робіт Львівської Малої Академії наук, переможця районних спортивних змагань серед школярів за високі досягнення у навчанні та спорті і відстоювання престижу міста Жидачева.
 4. ГОЛОДОВИЧ Наталію, випускницю Жидачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», багаторазового призера обласних туристичних змагань серед школярів за відмінне навчання та відстоювання престижу міста Жидачева.
 5. ДІДУХ Сніжану, випускницю опорного закладу «Жидачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» за результативну участь у другому та третьому етапах інтерактивних інтелектуальних конкурсів, захисті проектних робіт, творчих конкурсах, фестивалях, активну участь у громадському житті школи та відстоювання престижу міста Жидачева.
 6. МАТВІЇВ Вероніку, випускницю Жидачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», учасницю народного колективу «Барви Удеча» за активну участь у міських заходах, популяризацію кращих зразків української культурної спадщини та відстоювання престижу міста Жидачева.
 7. МИСАК Анастасію, випускницю опорного закладу «Жидачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2», учасницю народного колективу «Барви Удеча» за результативну участь у другому та третьому турах Всеукраїнських предметних олімпіад, інтерактивних конкурсах, Всеукраїнських освітніх проектах, активну участь у громадському житті школи, популяризацію кращих зразків української культурної спадщини та відстоювання престижу міста Жидачева.
 8. ПАШКА Богдана, випускника Жидачівського навчально-виховного комплексу «Початкова школа – гімназія ім. О. Партицького», голову учнівської гімназійної ради за активну участь у громадському житті гімназії та міста Жидачева.
 9. ПРОКОПІВ Галину, випускницю опорного закладу «Жидачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2», учасницю народного колективу «Барви Удеча» за результативну участь у другому та третьому етапах інтерактивних інтелектуальних конкурсів, захисті проектних робіт, творчих конкурсах, фестивалях, активну участь у громадському житті школи, популяризацію кращих зразків української культурної спадщини та відстоювання престижу міста Жидачева.
 10. РОМАНІВА Віктора, випускника Жидачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», призера обласного етапу інтелектуальної гри «ЩО? ДЕ? КОЛИ?», учасника заключного етапу ерудит-шоу «Найрозумніший» за відмінне навчання, активну участь у міських заходах та відстоювання престижу міста Жидачева.
 11. СЕРНЯКА Ігоря, випускника Жидачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», призера Всеукраїнського конкурсу літературного перекладу за активну участь у міських заходах та культурно-мистецькому житті міста Жидачева.  
 12. ХОМИН Анастасію, випускницю Жидачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад», призера ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства за відмінне навчання, активну участь у міських заходах та відстоювання престижу міста Жидачева.      
 13. ШУМИЛО Дарину, випускницю Жидачівського навчально-виховного комплексу «Початкова школа – гімназія ім. О. Партицького», переможця районного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, олімпіади з української мови та літератури, переможця районного та обласного етапів олімпіади з християнської етики за високі досягнення у навчанні та відстоювання престижу міста Жидачева.
 14. ЯЦКІВ Марту, випускницю опорного закладу «Жидачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» за результативну участь у другому та третьому етапах інтерактивних інтелектуальних конкурсів, захисті проектних робіт, творчих конкурсах, фестивалях, активну участь у громадському житті школи та відстоювання престижу міста Жидачева.

 

 

 

Міський голова                                                 В.Левко

Додати коментар: