gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
Про нагородження учнів навчальних закладів міста Жидачева з нагоди Свята випускника

У К Р А Ї Н А

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 23.05.2017                                            № 56

Про нагородження учнів навчальних

закладів  міста Жидачева з нагоди

Свята випускника

 

Сьогодні особливий святковий день. Скрізь лунає веселий сміх, жарти, музика і головна мелодія цього дня – передзвін останнього шкільного дзвоника, що сповіщає радісну подію – канікули, а для вас, випускників, – про завершення шкільного етапу у вашому житті і початок нової сторінки вашої життєвої книги.

Шановні випускники! Від сьогодні, вступивши на дорогу дорослого життя, вам прийдеться покладатися на власні сили і ваш успіх залежатиме насамперед від вас самих – вашої ініціативи, впевненості, наполегливості і порядності.

Вам будувати нову європейську Україну, незабуваючи і зберігаючи народні традиції, українські національні і духовні цінності.

Вам розвивати наше місто і сприяти тому, щоб Жидачів для всіх став містом, в якому хочеться жити.

Від імені жидачівської громади бажаю вам добра і щастя на життєвому шляху, сміливості і наполегливості твердо крокувати до обраної цілі і взяти на себе відповідальність за власну долю, долю родини, країни і рідного міста.

Ми віримо у ваш майбутній успіх, бо вже сьогодні ви своїми знаннями, досягненнями на різноманітних змаганнях, конкурсах, олімпіадах проявили свій талант, знання, працелюбність і відповідальність.

З метою відзначення учнів – випускників навчальних закладів міста Жидачева нагородити Грамотою Жидачівської міської ради:

 

 1. Білінську Ольгу, випускницю Жидачівського навчально-виховного комплексу, за активну участь в роботі гуртків Центру творчості для дітей та молоді й громадсько-культурному житті міста Жидачева.
 2. Бляхівського Тараса, випускника Жидачівської гімназії ім. О.Партицького, переможця районних змагань з легкої атлетики, за активну участь у міських заходах, громадському житті гімназії та відстоювання престижу міста Жидачева.
 3. Булавінець Анастасію, випускницю Жидачівського навчально-виховного комплексу, за активну участь в роботі гуртків Центру творчості для дітей та молоді й громадсько-культурному житті міста Жидачева.
 4. Волицьку Анну, випускницю Жидачівського навчально-виховного комплексу, президента учнівського самоврядування, призера обласних інтелектуальних змагань з гри «ЩО? ДЕ? КОЛИ?», за відмінне навчання та відстоювання престижу міста Жидачева.
 5. Ганіну Вікторію, випускницю Жидачівського навчально-виховного комплексу, за відмінне навчання та активну участь у міських заходах й громадсько-культурному житті міста Жидачева.  
 6. Гіжецьку Оксану, випускницю Жидачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, за результативну участь у другому та третьому турах Всеукраїнських предметних олімпіад, інтерактивних конкурсах, громадському житті школи та відстоювання престижу міста Жидачева.
 7. Горчаківського Івана, випускника Жидачівського навчально-виховного комплексу, за відмінне навчання та активну участь у міських заходах й громадсько-культурному житті міста Жидачева.
 8. Давидчак Анну, випускницю Жидачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, за результативну участь у другому та третьому етапах інтерактивних інтелектуальних конкурсів, захисті проектних робіт, творчих конкурсах, фестивалях, громадському житті школи та відстоювання престижу міста Жидачева.
 9. Зіняк Вікторію, випускницю Жидачівської гімназії ім. О.Партицького, переможця районних предметних олімпіад та конкурсів, за активну участь у міських заходах, громадськоиу житті гімназії та відстоювання престижу міста Жидачева.
 10. Карпову Тетяну, випускницю Жидачівського навчально-виховного комплексу, багаторазового призера обласних туристичних змагань, за відмінне навчання та відстоювання престижу міста Жидачева.
 11. Коцовську Наталію, випускницю Жидачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, за результативну участь у другому та третьому турах Всеукраїнських предметних олімпіад, інтерактивних конкурсах, громадському житті школи та відстоювання престижу міста Жидачева.
 12. Лемеху Соломію, випускницю Жидачівської гімназії ім. О.Партицького, переможця районних предметних олімпіад та конкурсів, за успіхи у навчанні, активну участь у міських заходах та відстоювання престижу міста Жидачева.
 13. Музику Ольгу, випускницю Жидачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, за результативну участь у другому та третьому етапах інтерактивних інтелектуальних конкурсів, захисті проектних робіт, творчих конкурсах, фестивалях, громадському житті школи та відстоювання престижу міста Жидачева.
 14. Огоновську Олену, випускницю Жидачівського навчально-виховного комплексу, призера ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки, української мови, англійської мови, капітана команди ерудитів, призерів обласних інтелектуальних змагань з гри «ЩО? ДЕ? КОЛИ?», за відмінне навчання та відстоювання престижу міста Жидачева.
 15. Осколіпа Андрія, випускника Жидачівської гімназії ім. О.Партицького, переможця районних змагань з легкої атлетики, за активну участь у міських заходах, громадському житті гімназії та відстоювання престижу міста Жидачева.
 16. Рилика Андрія, випускника Жидачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, за результативну участь у другому та третьому турах Всеукраїнських предметних олімпіад, інтерактивних конкурсах, громадському житті школи та відстоювання престижу міста Жидачева.
 17. Рудіка Віктора, випускника Жидачівської гімназії ім. О.Партицького, переможця районних змагань з легкої атлетики, за активну участь у міських заходах та відстоювання престижу міста Жидачева.
 18. Салія Івана, випускника Жидачівського навчально-виховного комплексу, призера обласних інтелектуальних змагань з гри «ЩО? ДЕ? КОЛИ?», за відстоювання престижу міста Жидачева.
 19. Сліжевську Крістіну, випускницю Жидачівської гімназії ім. О.Партицького, за активну участь у громадськоиу житті гімназії та громадсько-культурних заходах міста Жидачева.
 20. Фіалка Юрія, випускника Жидачівського навчально-виховного комплексу, призера ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, призера обласних інтелектуальних змагань з гри «ЩО? ДЕ? КОЛИ?», за відмінне навчання та відстоювання престижу міста Жидачева.
 21. Цапа Владислава, випускника Жидачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, за результативну участь у другому та третьому турах Всеукраїнських предметних олімпіад, інтерактивних конкурсах, громадському житті школи та відстоювання престижу міста Жидачева.
 22. Щербій Евеліну, випускницю Жидачівського навчально-виховного комплексу, за активну участь в роботі гуртків Центру творчості для дітей та молоді й громадсько-культурному житті міста Жидачева.

 

 

 

Міський голова                                                 В.Левко

Додати коментар: