gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Про створення комісії для обстеження та встановлення місць розташування майданчиків для розміщення контейнерів для зберігання побутових відходів Друк
Четвер, 19 квітня 2012, 09:59

У К Р А Ї Н А

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


МІСЬКОГО  ГОЛОВИ


Від 04.01.2012р.                № 2                                   м. Жидачів

Про створення комісії для обстеження

та  встановлення місць розташування

  майданчиків для розміщення контейнерів

 для зберігання  побутових відходів.


З метою організації збирання і видалення побутових відходів на території м.Жидачева, відповідно до ст.4,10 Закону України «Про  благоустрій населених пунктів», ст.21 Закону України «Про відходи»,  Наказу  Міністерства охорони здоров`я  від 17.03.2011р №145 «Про затвердження Державних санітарних  норм та правил  утримання  територій неселених пунктів» та Правил  благоустрою територій м.Жидачева,  затверджених рішенням Жидачівської міської ради від 28.02.2011р №94 :

1. Створити комісію у складі 5-х чоловік  для обстеження та  встановлення місць розташування майданчиків для розміщення контейнерів  для зберіганння   побутових відходів.

            -  Пономаренко В.М., начальник МКП „ЖМВУКГ” – голова комісії;

-  Турченяк Я.В., керуючий справами, член комісії;

             -  Довган Т.С. , майстер зеленого господарства МКП „ЖМВУКГ”,   член комісії;

 - представник органу  містобудування та архітектури ,член комісії   (за згодою);

 - представник державної  санітарно-епідеміологічної служби, член комісії  (за згодою).                                            

2. Комісії до 20.01.12р. визначити першочергові місця контейнерних майданчиків та  скласти акти  на кожне  місце їх  розташування  для розміщення  контейнерів  для зберіганння  побутових відходів.

Міський голова                                        В.Левко

Додати коментар: