gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
Про внесення змін до розпорядження міського голови від 23.03.2020 р. № 44 Друк
П'ятниця, 27 березня 2020, 12:37

У К Р А Ї Н А

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                             МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 27. 03. 2020                                 № 48                                   м.Жидачів

 

Про внесення змін до розпорядження міського голови

від 23.03.2020 р. № 44 «Про додаткові заходи по

запобіганю поширення на території м. Жидачева

гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої

коронавірусом SARSCoV-2»

    

На виконання постанови   Кабінету Мінвістрів України від 25 березня 2020 року №239, якою установлюється на усій території України карантин з 12 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року та перераховуються   види діяльності, якими можна займатися під час карантину до 24 квітня 2020 року:

   1.Внести зміни до розпорядження міського голови від 23.03.2020 р. № 44 «Про додаткові заходи   по запобіганю поширення на території м. Жидачева гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2» , зокрема:

1.1. пункт 2 викласти в такій редакції:

«2. Заборонити до 24 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

- торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

- провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

 - торговельної діяльності (в тому числі торгівлі господарськими товарами і будівельними матеріалами) та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.»

     1.2. до пункту 3 додати слова «територію контейнерних майданчиків для сміття та інші об’єкти благоустрою»

2. Встановити   одночасне перебування   покупців у приміщеннях об’єктів торгівлі та аптеки в кількості 1-2 осіб, а в закладах торгівлі мережі «Рукавичка» до 10 осіб. У чергах до об’єктів   торгівлі   та аптек перебувати у захисних масках (по можливості у рукавичках) на відстані 1,5 – 2,0 м.

Міський голова                                       Володимир ЛЕВКО

Додати коментар: