gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 23.03.2020 р. № 44 Друк
П'ятниця, 27 березня 2020, 12:37

У К Р А Ї Н А

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                             МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 27. 03. 2020                                 № 48                                   м.Жидачів

 

Про внесення змін до розпорядження міського голови

від 23.03.2020 р. № 44 «Про додаткові заходи по

запобіганю поширення на території м. Жидачева

гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої

коронавірусом SARSCoV-2»

    

На виконання постанови   Кабінету Мінвістрів України від 25 березня 2020 року №239, якою установлюється на усій території України карантин з 12 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року та перераховуються   види діяльності, якими можна займатися під час карантину до 24 квітня 2020 року:

   1.Внести зміни до розпорядження міського голови від 23.03.2020 р. № 44 «Про додаткові заходи   по запобіганю поширення на території м. Жидачева гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2» , зокрема:

1.1. пункт 2 викласти в такій редакції:

«2. Заборонити до 24 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

- торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

- провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

 - торговельної діяльності (в тому числі торгівлі господарськими товарами і будівельними матеріалами) та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.»

     1.2. до пункту 3 додати слова «територію контейнерних майданчиків для сміття та інші об’єкти благоустрою»

2. Встановити   одночасне перебування   покупців у приміщеннях об’єктів торгівлі та аптеки в кількості 1-2 осіб, а в закладах торгівлі мережі «Рукавичка» до 10 осіб. У чергах до об’єктів   торгівлі   та аптек перебувати у захисних масках (по можливості у рукавичках) на відстані 1,5 – 2,0 м.

Міський голова                                       Володимир ЛЕВКО

Додати коментар: